<<<1 - 11 з 4214>>>


23 Червня 2017 11:06подія

Привітали держслужбовців з професійним святом

Із професійним святом держслужбовців району привітали в. о. голови райдержадміністрації Володимир Цепух та голова районної ради Віктор Міщук, Побажавши щастя, міцного здоров’я, успіхів у важливій праці, вірності присязі державного службовця перед Україною та її народом, керівники району вручили грамоти держслужбовцям за досягнуті успіхи в роботі, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня державної служби.

Традиційно державних службовців було відзначено грамотами від обласного та районного комітету профспілок

23 Червня 2017 08:04вітання

Шановні державні службовці!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята –Дня державної служби.

Висловлюю Вам велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, її суверенітету і саме завдяки Вашої невтомної праці наша країна перетворюється в сучасну європейську державу.

Бажаю вам щедрої долі, успіхів у здійсненні всіх задумів і починань, міцного здоров'я, миру, достатку, щастя, благополуччя і злагоди в кожній родині.

Шана і вдячність будівничим державності України!

З повагою
Микола Литвин, голова Бахмацького РК
Профспілки працівників
22 Червня 2017 16:45повідомлення

Про допомогу на поховання

До видів матеріального забезпечення та соціальних послуг за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності відноситься допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

Згідно статті 27 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" допомога на поховання надається у разі смерті застрахованої особи, а також членів її сім’ї, які перебували на її утриманні:

- дружини (чоловіка);

-

22 Червня 2017 16:36оголошення

Путівки в «Сонячний берег»

До сектору сім’ї, молоді та спорту надійшло 7 безкоштовних путівок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Сонячний берег» ( Одеська область, Білгород – Дністровський район, смт. Сергіївка) на І першу зміну, з 28 червня 2017 року по 18 липня 2017 року. Безкоштовні путівки надаються дітям віком від 7 до 17 років включно.

Документи необхідно подати до 23.06.2017 року.

Категорія дітей, для надання безоплатної путівки: діти-сироти; діти ПБП; діти-інваліди, здатні до самообслуговування; діти

22 Червня 2017 12:18офіційно

Ми обговорювали більш активне залучення американських партнерів до Нормандського формату - Президент

Президент Петро Порошенко вітає більш активне залучення США до врегулювання ситуаці на Донбасі, але не вважає необхідним змінювати формати переговорних процесів. Про це Глава держави сказав на брифінгу, відповідаючи на запитання чи обговорювалась під час зустрічей у Вашингтоні можливість зміни Мінського та Нормандського форматів.

«Ми не бачимо необхідності змінювати Нормандський формат і мати якийсь паралельний трек до мінського процесу», - сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив: «Ми дійсно обговорювали більш активне залучення наших американських партнерів до Нормандського формату. Ми повністю відкриті і вітаємо ці кроки».

За його словами,

22 Червня 2017 12:02подія

Вічна пам’ять і вічна скорбота

22 червня на Бахмаччині відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні. Заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, заступник голови районної ради Анатолій Бондар, голова Бахмацької районної організації ветеранів України Іван Соколов, Бахмацький міський голова Павло Шимко, районний військовий комісар Олександр Григорчук, представники громадськості здійснили покладання квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку на честь дивізій, які визволяли м. Бахмач.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять

21 Червня 2017 15:46подія

Зустріч з художником-фронтовиком

Напередодні Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні у Бахмацькому районному історичному музеї відбулася зустріч учнівської молоді з художником-фронтовиком Іваном Ковтуном.

Спілкування з такими людьми залишаються в пам`яті, змушують нас замислитися про їх подвиг. Іван Опанасович брав участь у воєнних діях. Так, 30 червня 1941 року був мобілізований на фронт медпрацівником. Урятував

21 Червня 2017 14:45повідомлення

Про організацію Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017»

22-23 серпня 2017 року в м. Дніпрі в рамках Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017», відбудуться Річні збори Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій (СКУМО).

Основними завданнями заходу є: мережування керівників українських молодіжних та громадських організацій діаспори та їх згуртування навколо ідеї консолідації та об’єднання

21 Червня 2017 12:32повідомлення

Про своєчасне подання звітності

Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагадує, що з 1 липня 2017 року розпочинається подача звітності по коштах Фонду за І півріччя 2017 року.

Так, відповідно до п. 4.1 Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою

21 Червня 2017 11:10подія

Призначено державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям

21 червня заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко провела засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

За рішенням комісії допомогу надано 4 особам, одну справу відправлено на допрацювання. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації надано доручення призначити допомогу

21 Червня 2017 10:52децентралізація

Чернігівщина — третя в рейтингу областей за формуванням ОТГ

Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області — п’ятірка лідерів у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, в ході координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи» за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Від Чернігівської області участь у заході взяли виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик та директор

<<<1 - 11 з 4214>>>