<<<1 - 11 з 4704>>>


21 Листопада 2017 12:18подія

Кожному потрібно пам’ятати про Героїв, які пожертвували своїми життями

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні та  патріотів, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави. Василь Прохорський разом із небайдужими синами і доньками української нації на Майдані у Києві чотири роки тому заявив на весь світ, що українці більше не будуть покірними рабами і готові відстояти свою людську гідність і свободу Української держави. На жаль, ціна їхніх мрій та сподівань на європейське майбутнє – занадто висока: молоді життя.

Тож низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю

21 Листопада 2017 10:30

Президент разом з дружиною вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у церемонії вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Президентське подружжя встановило лампадки до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні та вшанувало їх пам’ять.

У церемонії також взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

 

Прес-служба Президента України

21 Листопада 2017 08:28подія

У музеї відбувся вечір-реквієм, приурочений Дню Гідності та Свободи

Нещодавно в приміщенні Бахмацького районного історичного музею відбувся вечір-реквієм, приурочений Дню Гідності та  Свободи.

Минуло 4 роки від початку буремних подій на Майдані Незалежності у Києві та центральних площах інших міст України. Євромайдан став символом боротьби українців за світле майбутнє та власну свободу. Він розпочався 21 листопада 2013 року та тривав 93 дні – до 22 лютого 2014 року. Протести розпочалися після рішення Кабміну призупинити процес підготовки до підписання

20 Листопада 2017 09:35подія

Змагалися інтелектуали Бахмаччини

Інтелектуальні ігри є одними із найцікавіших видів ігор. Вони вчать дітей самостійно думати, сприяють розвитку розумово-емоційної активності, тренують пам’ять, прищеплюють потяг до знань і самоосвіти, вчать нестандартно мислити і шукати нові нетрадиційні шляхи, приймати рішення і відстоювати їх. Під час гри засвоюється така кількість інформації, яку ніяким зубрінням не завчиш.

Так, 17 листопада в День студента, серед старшокласників загальноосвітніх закладів району проводилася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», в якій

17 Листопада 2017 12:02подія

Розглянули актуальні питання на нараді з головами територіальних громад

17 листопада голова райдержадміністрації Тетяна Неділько разом із заступником голови райдержадміністрації Галиною Рибальченко провела нараду з  міським, селищним, сільськими  головами та землевпорядниками міської, селищної, сільських рад.

На початку засідання було надано слово керівнику дорожньої компанії «Конотоп-мет» Владиславу Рогову. Він повідомив про послуги, які надає компанія щодо ремонту ґрунтових доріг у населених пунктах району.

Про організацію

17 Листопада 2017 08:24

Глава держави командуванню ВМС України: Перед вами стоять важливі завдання із нарощування бойового потенціалу підрозділів

Президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня морської піхоти в ході робочої поїздки до Донецької області підкреслив, що командування Військово-Морських Сил України та особовий склад морської піхоти мають зосередитись на важливих завданнях: подальшому нарощуванні бойового потенціалу, вдосконалені майстерності військовослужбовців та досягнені взаємної сумісності наших підрозділів з підрозділами країн-членів НАТО.

«Перед командуванням Військово-Морських Сил України

16 Листопада 2017 16:26подія

Хвала рукам, що сіють хліб

16 листопада відбулося свято для тих, кого ми вшановуємо щодня – наших хліборобів. День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було на нашій землі, споконвіку її називали житницею всієї Європи, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і

16 Листопада 2017 14:09подія

Віншували аграріїв Бахмаччини

У третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства.

Районні урочистості з нагоди свята відбулися 16 листопада. Трудівників полів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, які трудяться на теренах Бахмаччини та щороку радують земляків трудовими досягненнями, вшановувало керівництво району.

- Завдяки вашій невтомній праці, мудрості та досвідченості наш район, зазвичай, займає почесні місця у галузі сільського господарства.

16 Листопада 2017 09:05повідомлення

Третина лічильників газу на Чернігівщині потребують негайної повірки

Потреба в повірці газових лічильників постійно зростає. Зараз в області понад 92 тис. домогосподарств користуються лічильниками з вже простроченою періодичною повіркою. Але діючі тарифи не дозволяють надавати споживачам послугу в потрібному обсязі.

Зараз в Чернігівській області встановлено 295 тис. побутових лічильників газу. Тільки за останні три роки на Чернігівщині кількість лічильників збільшилась майже на 30 тисяч. Щорічно ПАТ «Чернігівгаз» проводить повірку 35 тис. газових лічильників.

16 Листопада 2017 08:31вітання

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із вас вагомі здобутки.

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Наші невтомні сільські трударі щоденною копіткою працею роблять вагомий внесок у зміцнення економіки району, покращення добробуту його жителів. 

Висловлюю пошану та слова подяки усім, хто працює на землі, – за збереження традицій села, працелюбність, щедрість

15 Листопада 2017 08:01подія

У Чернігові збиратимуть кошти на устаткування для лінійного прискорювача

20 листопада в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбудеться благодійний вечір-марафон «Промінь надії» зі збору коштів на лінійний прискорювач для онкохворих. Про це сьогодні, 14 листопада, повідомили на прес-брифінгу в ОДА.

Як зазначив головний лікар обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, для медзакладу вже придбано сучасний лінійний прискорювач «Еlekta», а також розпочато будівництво приміщення

<<<1 - 11 з 4704>>>