<<<1 - 11 з 5380>>>


15 Серпня 2018 15:11подія

«Бюджет участі» не має вирішувати глобальні інфраструктурні проекти. Його мета — «розбудити» громаду

На цьому наголошували учасники тематичного круглого столу, що організував Чернігівський громадський комітет захисту прав людини за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).

Зокрема активісти та представники ОТГ говорили про виклики та перспективи партисипативного бюджету для об’єднаних територіальних громад.

Варто зазначити, що у Сосницькій, Іванівській, Корюківській

14 Серпня 2018 12:35подія

Навчальні заклади з нетерпінням очікують першокласників

За два місяці літа в освітніх закладах району вже виконано чимало запланованої роботи до нового навчального року. І якщо на перший погляд може здатися, що школи на час літніх канікул у стадії паузи, всередині робота кипить. Багато чого вже фарбовано, відремонтовано, класи поповнюються обновками.

Сьогодні, 14 серпня, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько спільно із завідувачем сектору

13 Серпня 2018 15:04

Корупційні ризики у будівельній галузі маємо усунути спільно з бізнесом, — Зубко

Ми дійсно зробили дуже багато корисних речей для розвитку будівельної галузі в Україні. Змінили законодавство, спростили дозвільні процедури і технічні вимоги у будівництві, переглянули ДБН, дерегулювали галузь. Ми піднялись в рейтингу «Doing Business» за напрямком отримання дозвільних процедур у будівництві. Але, сьогодні ми повинні також говорити про речі, які ще заважають розвитку будівельної галузі. І в першу чергу, це корупційні ризики.

Про це наголосив під час зустрічі з Конфедерацією будівельників

13 Серпня 2018 08:49

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

Документом вносяться

13 Серпня 2018 08:42подія

Відзначили День села Городище

…Село моє в пахучім цвіті

Мені всміхається здалля

Для мене ти одне на світі

Бо тут мій край, моя земля…

У неділю 12 серпня святкували День села у Городищі, що входить до Батуринської об’єднаної територіальної громади.

Радісно зустрічали односельців та гостей на святі.

До урочистого

11 Серпня 2018 20:07подія

Куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село

…В піднебесній імлі

Збились в клин журавлі,

Берег теплий їх манить у вирій.

Ви над рідним селом

Помахати крилом

Не забудьте, журавлики милі…

Урочисто

10 Серпня 2018 11:54подія

Працівники ветеринарної медицини відзначили професійне свято

Традиційно в другу неділю серпня українські ветеринари відзначають своє професійне свято - День працівників ветеринарної медицини.

Напередодні свята, 10 серпня працівників цієї галузі привітала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

У своєму вітальному слові очільниця району висловила вдячність за самовіддану працю, вірність обраній професії.

- Ветеринарію обирають лише за покликанням, і ця професія є однією з найгуманніших

10 Серпня 2018 08:59вітання

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини.

Обравши одну з найстародавніших і шанованих професій, ви вносите  вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки району і країни в цілому.

Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність.

Ваша праця – складна і відповідальна. Ветеринарна медицина  безпосередньо впливає на розвиток тваринництва в Україні, посилення

10 Серпня 2018 08:23

Президент: Слова «Слава Україні! Героям слава!» будуть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави

Слова «Слава Україні! Героям слава!» стануть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави, заявив Президент Петро Порошенко. За його словами, таке звернення як військове вітання вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День Незалежності України під час параду на честь чергової річниці.

«Ми порадились з Міністром оборони, на Раді національної безпеки і оборони, з Урядом і я прийняв рішення, що починаючи з 24 серпня ці слова вперше пролунають як частина офіційної церемонії військового параду на честь Дня Незалежності України», - сказав Петро Порошенко під час відвідин ДАХК

09 Серпня 2018 14:02подія

У Чернігові навчають, як покращити систему надання адмінпослуг

Як удосконалити надання адміністративних послуг в ОТГ або ж організувати процес «з нуля», в тому числі створити Центр надання адміністративних послуг, — відповіді на ці та супутні питання зможуть отримати учасники сьогоднішнього тренінгу для представників громад, що проходить у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Варто зазначити, що на Чернігівщині функціонує 30 ЦНАПів, 10 з яких — в ОТГ. За підсумками першого півріччя цього року наша область займає шосте місце по кількості надання адмінпослуг через центри за один

08 Серпня 2018 17:10подія

Жнивна кампанія завершується

Гаряча пора нині у хліборобів – дорога кожна погожа днина, адже стигле зерно в полі чекати не може. Тому наполегливо та відповідально трудяться аграрії Бахмаччини, аби вчасно і без втрат зібрати виплеканий урожай. Щоб ознайомитися із станом справ жнивної кампанії, голова райдержадміністрації Тетяна  Неділько спільно з начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимиром Лелюшком відвідали сільгосппідприємства, які вже завершують збирання зернових.

<<<1 - 11 з 5380>>>