<<<1 - 11 з 3973>>>


23 Березня 2017 14:31офіційно

Глава держави: Оновлення суддівської гілки влади – головна мета реформи правосуддя

Під час засідання Ради з питань судової реформи Президент Петро Порошенко підписав та визначив як невідкладний для розгляду в Парламенті законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи.

«Звертаюсь до Верховної ради, щоб найближчим часом ці зміни до законодавства розглянули і зробили свій внесок

23 Березня 2017 10:54подія

Запорука успішної громади – співпраця та взаєморозуміння

Вже третій рік поспіль на релігійне свято "Сорок Святих" збирається Обмачівська громада, щоб заслухати звіт сільського голови, озвучити проблемні питання та разом знайти шляхи їх вирішення. У щирій невимушеній атмосфері спілкування взяли участь голова районної ради Віктор Міщук, заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, депутат районної ради, керівник місцевого сільгосппідприємства Олег Миколаєнко, керівники районних служб.

Лаконічно та стисло прозвітувала про свою роботу сільський голова Тамара Тараленко. За словами керівника громади сільський бюджет виконано на 157,7 %, що дало змогу вирішити ряд питань. Багато зроблено й завдяки співпраці з сільськогосподарським товариством. Це розчищення

23 Березня 2017 10:05повідомлення

Благодійна акція «Серце до серця»

У період з 09 березня по 09 квітня у районі буде проводитись ХІI Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя», метою якої є придбання медичного обладнання для офтальмологічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Акція проводиться Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» спільно з органами місцевої влади.

Всі охочі взяти участь в акції та підтримати дітей, які потребують допомоги, можуть перерахувати кошти на єдиний рахунок акції у ПАТ «Кредобанк»

23 Березня 2017 09:45подія

Засідання районної комісії по призначенню державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям

23 березня заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко провела засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На засіданні було розглянуто одинадцять заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, як виняток. Відповідно до Порядку призначення і виплати державної

23 Березня 2017 09:20актуально

До уваги суб’єктів Е-декларування!

З 1 січня 2017 року розпочався другий етап подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 1 квітня цього року.

За попередніми підрахунками експертів Національного агентства з питань запобігання корупції, кількість суб’єктів декларування збільшиться до одного мільйона осіб. У зв’язку з цим зросла і кількість звернень до Національного агентства за методологічною та роз’яснювальною допомогою.

НАЗК пропонує роз’яснення стосовно найбільш

23 Березня 2017 08:55подія

Відбулося чергове засідання комісії щодо призначення допомоги переселенцям

23 березня заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко провела чергове засідання районної комісії щодо призначення допомоги переселенцям.

На засіданні було опрацьовано 4 справи по питанню щодо призначення різних видів соціальних допомог переселенцям. Зокрема йшлося про перевірку фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб.

Детально розглянувши всі подані матеріали та акти перевірки факту проживання переселенців, члени робочої групи вирішили продовжити довідки на відновлення виплат.

22 Березня 2017 17:05подія

Керівники району відвідали дитяче відділення Бахмацької ЦРЛ

Голова районної ради Віктор Міщук та заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко відвідали дитяче відділення центральної районної лікарні для ознайомлення з умовами перебування та лікування малечі. У огляді лікувальних палат та кабінетів їх супроводжували головний лікар Сергій Чалий та завідувачка дитячого відділення ЦРЛ Наталія Курило.

У контексті розмови керівники району наголосили, що відновлення

22 Березня 2017 12:13історія

Перше засідання Центральної Ради

22 (9) березня 1917 року відбулося перше запротокольоване засідання Української Центральної Ради та випущено її звернення до народу.

Після сформування Української Центральної Ради та її керівництва, що стало наслідком компромісу між молодшим і старшим поколіннями українського національного руху, 21 (8) березня рада Товариства українських поступовців поширила звернення «До українського громадянства», безпосереднім автором якого був Сергій Єфремов, за підписами всього проводу ТУП.

«Слушний час прийшов. Україна, віками пригнічена, зведена до етнографічної маси, окрадена й позбавлена всього — навіть

22 Березня 2017 09:52подія

Завершено конкурс по відбору підприємницьких проектів для кредитування за рахунок коштів районного бюджету

21 березня заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко провела засідання районної комісії з питань фінансування розвитку малого підприємництва. Як голова комісії, вона озвучила підсумки конкурсу оцінки та відбору підприємницьких проектів (бізнес-планів) для пільгового кредитування. Зокрема, зазначила, що з 11 лютого по 11 березня поточного року був оголошений конкурс по відбору підприємницьких проектів (бізнес-планів) для кредитування за рахунок коштів, передбачених на ці цілі в районному бюджеті, про що було повідомлено в місцевих

22 Березня 2017 09:42повідомлення

Міжнародна поїздка

З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 14 по 21 травня 2017 року планується міжнародна поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.

Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові, Литовська громадська організація «Від серця до серця», Естонська громадська організація «Серце до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки

22 Березня 2017 09:21подія

Мазепа-Батурин-Дігтярівка

20 березня, в день 378-ї річниці з дня народження гетьмана України Івана Мазепи, НІКЗ «Гетьманська столиця» став одним із співорганізаторів унікального заходу з вивчення та популяризації гетьмана Мазепи в селі Дігтярівці Новгород-Сіверського району. Саме в поблизу цього села в далекому 1708 році 30 жовтня відбулася доленосна подія в історії нашої держави - зустріч гетьмана Івана Мазепи зі шведським королем Карлом XII.

Урочистості з нагоди цієї події розпочалися на околиці села, на величному пагорбі

<<<1 - 11 з 3973>>>