Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old

18 грудня 2013

Шановні жителі Бахмаччини!

Долучайтеся  до  розробки Програми економічного і соціального розвитку Бахмацького району на 2019 рік.

На виконання Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України»  сектором економічного розвитку Бахмацької  райдержадміністрації  розпочато розробку проекту Програми економічного і соціального розвитку Бахмацького району на 2019 рік (далі – Програма).

Програма - документ, що визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку району на наступний рік, формуючий комплексну систему заходів, спрямованих на вирішення районних проблем, розв’язання яких потребує координації спільних дій райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, представників  бізнесу та громадськості.

У зв’язку з цим до розробки даного  програмного документу  запрошуємо  долучитись  органи   місцевого  самоврядування, представників громадських  організацій, суб’єктів господарювання, активних громадян, представників бізнесу.

При  подачі пропозицій не просто ініціювати їх, а обґрунтувати  першочерговість  та необхідність реалізації відповідних  заходів, зазначивши джерела фінансування, та, у подальшому, брати  активну участь у їх  виконанні.

Структура Програми економічного та соціального розвитку Бахмацького району на 2019 рік

Аналітична частина

I.       Оцінка економічного і соціального розвитку району у 2018 році та головні проблеми розвитку, що його  стримують

ІІ.      Цілі та пріоритети економічного та соціального розвитку району  у 2019 році

ІІІ.    Основні напрями економічного та соціального розвитку Бахмацького району у 2019 році

3.1.   Бюджетна політика

3.2.   Розвиток підприємництва та удосконалення системи  надання адміністративних послуг

3.3.   Інвестиційна діяльність

3.4.   Розвиток інфраструктури

3.5.   Житлово-комунальне господарство та житлова політика

3.6.   Енергозабезпечення та енергозбереження

3.7.   Зовнішньоекономічна діяльність

3.8.   Управління об’єктами комунальної власності

IV. Реальний сектор економіки

4.1.   Промисловість

4.2.   Аграрний комплекс

4.3.   Транспорт і зв’язок

4.4.   Споживчий ринок

V. Соціальна і гуманітарна сфери

5.1.   Демографічна ситуація, підтримка сімей, дітей та молоді, ґендерна політика

5.2.   Ринок праці

5.3.   Система соціального захисту та соціального  забезпечення населення

5.4.   Охорона здоров’я

5.5.   Освіта

5.6.   Культура  і туризм

5.7.   Фізична культура і спорт

5.8.   Розвиток інформаційного  простору

5.9.   Розвиток громадянського суспільства

VI . Природокористування та безпека  життєдіяльності людини

6.1.   Використання природних ресурсів

6.2.   Охорона навколишнього природного середовища та техногенна  безпека

Для врахування Вашої думки просимо надсилати свої пропозиції до заходів з реалізації Програми до 25 жовтня 2018 року сектору економічного розвитку Бахмацької  райдержадміністрації у друкованому та електронному  вигляді за адресою: вул. Першотравнева, 36, м. Бахмач, Чернігівська  обл., 16500, bahadm_post@cg.gov.ua,   тел. (04635) 3-11-38.

Сектор  економічного розвитку Бахмацької райдержадміністрації

 

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту

Плану заходів з відзначення 22-ї річниці Конституції України

на території Бахмацького району

З метою утвердження ідеї національної єдності, належного відзначення 22-ї річниці Конституції України на території Бахмацького району районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів з відзначення 22-ї річниці Конституції України на території Бахмацького району.

Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 4 по 18 червня 2018 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів з відзначення 22-ї річниці Конституції України на території Бахмацького району, надсилати до 18 червня 2018 року (включно) на електронну адресу: bahadm_post@cg.gov.ua

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів заходів з відзначення 22-ї річниці Конституції України на території Бахмацького району».

Контактні особи: Литвиненко Олена Володимирівна, в.о. завідувача сектором культури і туризму райдержадміністрації (0971961287)

Кобильник Тетяна Анатоліївна, головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю загального відділу апарату райдержадміністрації (роб. тел. 0981299614, (04635)31138)

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Із документом можна ознайомитись тут >План заходів з відзначення 22-ї річниці Конституції України на території Бахмацького району

 

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту

Плану заходів з підготовки і відзначення в районі Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності

З метою консолідації суспільства навколо ідей державності та соборності України, утвердження у громадян національної свідомості та патріотизму районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів з підготовки і відзначення в районі заходів з нагоди Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 14 по 28 травня 2018 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів з підготовки і відзначення в районі заходів з нагоди Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності, надсилати до 28 травня 2018 року (включно) на електронну адресу: bahadm_post@cg.gov.ua

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів заходів з підготовки і відзначення в районі заходів з нагоди Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності».

Контактні особи: Литвиненко Олена Володимирівна, в.о. завідувача сектором культури і туризму райдержадміністрації (роб. тел. 0981299614, (04635)31138).

Кобильник Тетяна Анатоліївна, головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю загального відділу апарату райдержадміністрації (роб. тел. 0981299614, (04635)31138).

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Із документом можна ознайомитись тут >План заходів з підготовки і відзначення в районі Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності

 

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту

План заходів із відзначення в районі у 2018 році Дня пам’яті та примирення і

73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, посилення державної підтримки ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 16 квітня до 23 квітня 2018 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, надсилати до 23 квітня 2018 року на електронну адресу: bahadm_post@cg.gov.ua

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці ПДня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Контактні особи: Ситайло Олексій Якович, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації (тел. 0679869130)

Кобильник Тетяна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (роб. тел. 0981299614, (04635)31138)

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Із документом можна ознайомитись тут >План заходів до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту

Плану заходів зі вшанування в районі у 2018 році подвигу учасників Революції гідності

та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, увічнення їх великої людської та громадянської відваги та самовідданості, сили духу і стійкості патріотів, які відділи своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи європейське майбутнє України та на підтримку ініціатив громадськості, районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів зі вшанування в районі у 2018 році подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 1 по 14 лютого 2018 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня Героїв Небесної Сотні, надсилати до 14 лютого 2018 року (включно) на електронну адресу: bahadm_post@cg.gov.ua

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів зі вшанування подвигу учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні».

Контактна особа: Ситайло Олексій Якович, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації (роб. тел. 0981299614, (04635)31138)

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Із документом можна ознайомитись тут > Районний план заходів із вшанування Героїв Небесної Сотні

 

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту

Плану заходів з підготовки та відзначення в районі у 2018 році Дня Соборності України

З метою утвердження ідеї національної єдності, належного відзначення Дня Соборності України районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів з підготовки та відзначення в районі у 2018 році Дня Соборності України.

Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 2 по 15 січня 2018 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня Соборності України, надсилати до 15 січня 2018 року (включно) на електронну адресу: bahadm_post@cg.gov.ua

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів з підготовки та відзначення в районі у 2018році Дня Соборності України».

Контактні особи: Кобильник Тетяна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (роб. тел. 0981299614, (04635)31138)

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Із документом можна ознайомитись тут > Орієнтовний план заходів з підготовки та відзначення в районі у 2018 році Дня Соборності України

 

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту

 Плану заходів на 2017-2018 роки у зв’язку із 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

З метою забезпечення належної  організації та проведення заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом, та на підтримку ініціатив громадськості, районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів, який виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 1 листопада до 20 листопада 2017 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня жертв голодоморів та 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу  до 20 листопада 2017 року на електронну адресу: bahadm_post@cg.gov.ua

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу».

Контактна особа: Кобильник Тетяна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (тел. 0966970899).

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Із документом можна ознайомитись тут >

План заходів на 2017-2018 роки у зв’язку із 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

 

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту

  Плану заходів з підготовки та відзначення у 2017 році в районі Дня Гідності та Свободи

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, увічнення їх великої людської та громадянської відваги та самовідданості, сили духу і стійкості патріотів, які відділи своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи європейське майбутнє України та на підтримку ініціатив громадськості, районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів зі вшанування в районі у 2017 році подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 1 листопада до 17 листопада (включно)  2017 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня Гідності та Свободи, надсилати до 17 листопада  2017 року на електронну адресу:bahadm_post@cg.gov.ua

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів до Дня Гідності та Свободи».

Контактна особа: Ситайло Олексій Якович, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації (тел. 0679869130).

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Із документом можна ознайомитись тут >

План заходів з підготовки та відзначення у 2017 році в районі Дня Гідності та Свободи

                                                                                                                          

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту

Плану заходів з підготовки та відзначення в районі

Дня захисника України та Дня українського козацтва

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження і розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 5 вересня до 5 жовтня 2017 року. Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва, надсилати до 5 жовтня 2017 року на електронну адресу: bahadm_post@cg.gov.ua

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України та Дня українського козацтва».

Контактні особи: Ситайло Олексій Якович, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації (тел. 0679869130)

Бурдюг Людмила Олегівна, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (тел. 0674610858)

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Із документом можна ознайомитись тут >

Орієнтовний план заходів з підготовки та відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва

 

Оголошення про надання пропозицій до проекту програми  економічного і соціального розвитку Бахмацького району району на 2018 рік

 В районі розпочато роботу над  проектом  програми економічного і соціального  розвитку Бахмацького району  на 2018 рік  (далі – проект Програми).

            Законодавчим підґрунтям для розробки Програми  є :

 Закон України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”.

Постанова  Кабінету Міністрів України  від 26 квітня 2003 р. № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”.

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.09.2017 року № 475 «Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку області на 2018 рік».

Запрошуємо  усіх активних громадян,  представників бізнесу, громадських організацій, представників громад сіл, міст  та селища  району долучитись до розробки  Програми.

 Пропозиції  просимо надати до 20 грудня 2017 року  у відділ економічного розвитку райдержадміністрації  за формою, що додається.

ФОРМА

№ з/п

Координати особи, що надає пропозицію (П.І.Б./назва юр.особи )

Зміст пропозиції

Потреба в коштах на реалізацію заходу (джерела фінансування)

Очікувана ефективність від впровадження пропозиції, реалізації заходу

 

 

 

 

 

 

Контакти: (04635)3-31-12 e-mail: bahadm_post@cg.gov.ua

 

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту 

Плану заходів з підготовки та відзначення в районі

Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На виконання Указу Президента України від 28.03.2017 №84/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», обласного плану заходів від 11.04.2017 та з метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства районною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів із відзначення в районі у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі.

Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 10 квітня до 1 травня 2017 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, надсилати до 1 травня 2017 року на електронну адресу: bahadm_post@cg.gov.ua

У темі листа просимо обов’язково зазначати «Пропозиції до Плану заходів з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Контактні особи: Ситайло Олексій Якович, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації (тел. 0679869130)

Бурдюг Людмила Олегівна, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (тел. 0674610858)

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Із документом можна ознайомитись тут >

План заходів з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

 


 

Архів публічних громадських обговорень