Бахмацька РДА
Анонси

Посадових осіб місцевого самоврядування

Назад

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Батуринського міського голови Души Л.Л.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Батуринської міської ради Заєць Ю.С.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Дмитрівського селищного голови Ковтуна С. М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Дмитрівської селищної ради Кудрявцевої Л.П.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Бахмацького сільського голови Гришко Н.Б.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Бахмацької сільської ради Цап Н.М.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Біловежівського сільського голови Шуби О.С.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Біловежівської сільської ради Дорошенко С.М.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Гайворонського сільського голови Бойка В.Б.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Голінського сільського голови Вернигори Н.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Голінської сільської ради Кузько О.В.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Городищенського сільського голови Тишенко В.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Городищенської сільської ради Неволько Н.П.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Григорівського сільського голови Горбаченка М.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Григорівської сільської ради Тупої О.М.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Красилівського сільського голови Осипенко С.В

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Красилівської сільської ради Данильчатенко В.О.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Красненського сільського голови Харченка О.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Красненської сільської ради Іващенко Л.М.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Кропивненського сільського голови Ткаченка В.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Кропивненської сільської ради Березуєвої Т.О.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Курінського сільського голови Вдовенка Л.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік секретаря Курінської сільської ради Беби В.П.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Матіївського сільського голови Побожого В.Б.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Матіївської сільської ради Божок К.М.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Митченківського сільського голови Рибальченко Л.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Митченківської сільської ради Полішко Н.В.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Обмачівського сільського голови Тараленко Т.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Обмачівської сільської ради Циганок Г.Г.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Пальчиківського сільського голови Кривулі М.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік секретаря Пальчиківської сільської ради Кірєєвої К.М.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Пісківського сільського голови Левченко С.О.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Пісківської сільської ради Кички В.В.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Рубанського сільського голови Задерея В.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік секретаря Рубанської сільської ради Бондар О.О.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Стрільницького сільського голови Дзюби С.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Стрільницької сільської ради Карпусь Н.І.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Тиницького сільського голови Риженко Н.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Тиницької сільської ради Сердюк В.І.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Фастівецької сільської ради Бур’ян В.О.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Фастівецького сільського голови Карпенко І.П.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Халимонівського сільського голови Євтушенка О.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Халимонівської сільської ради Халимон С.А.

Назад28 Квітня 2017 16:06
28 Квітня 2017 16:04
27 Квітня 2017 15:54

Якою мовою Ви хотіли б дивитися фільми в кінотеатрах