Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old

27 травня 2014

Про оновлення Громадської ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» та з метою ефективної реалізації положень Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності районної державної адміністрації, здійснення громадського контролю за її діяльністю розпорядженням голови райдержадміністрації Михайла Виноградова від 22 грудня 2014 року № 728 припинено повноваження Громадської ради при районній державній адміністрації.

Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації доручено здійснити заходи щодо формування складу нової Громадської ради при районній державній адміністрації.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації


Відбулося засідання круглого столу

11 грудня в райдержадміністрації відбувся круглий стіл за участю представників інститутів громадянського суспільства, які входили до складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Тамара Силка, заступник голови районної громадської організації "Спілка жінок", ініціювала розглянути питання надання допомоги землякам-військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО. Учасники круглого столу підтримали озвучену ініціативу та вирішили найближчим часом зібрати кошти для придбання зимового обмундирування для п’яти земляків-військовослужбовців.

У заході взяв участь заступник голови райдержадміністрації Анатолій Карпенко.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації


Відбулось розширене засідання Громадської ради при райдержадміністрації

13 жовтня відбулось розширене засідання Громадської ради при райдержадміністрації. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Виноградов, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Карпенко, представники відділу освіти, служби у справах дітей, сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

На початку засідання голова Громадської ради Тамара Силка зазначила, що сьогодні зібрались зацікавлені та відповідальні структури, аби визначити напрямки, за якими треба рухатися, щоб забезпечити якісне оздоровлення та безпечний відпочинок дітей.

У ході заходу були підведені підсумки оздоровчої кампанії 2014 року в районі та розглянуто питання покращення якості оздоровлення дітей і надання більш змістовних відпочинкових послуг.

Присутні висловили ряд пропозицій щодо організації літнього відпочинку у пришкільних таборах з денним перебуванням дітей та таборі відпочинку "Мрія".

Звучали думки і щодо недоцільності функціонування пришкільних таборів. Адже як зазначив член Громадської ради Олександр Лелюшок, ці табори не можуть забезпечити дітям повний комплекс заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, як це передбачено Законом України "Про оздоровлення та відпочинок дітей". Олександр Лелюшок акцентував увагу на тому, що відповідно до роз’яснення Міністерства освіти і науки України перебування дітей у період літніх канікул у пришкільних таборах зовсім не є обов’язковим; рішення про те, де і у який час їх діти проводитимуть літні канікули, приймають винятково батьки учнів. Також не йдеться і про " відсоток охоплення" учнів пришкільними таборами з денним перебуванням дітей.

- Необхідно зосередити ресурси й увагу на якості, а не на формальних статистичних показниках відпочинку та дозвілля дітей. Особливу увагу слід звернути на якісне харчування, забезпечення санітарно-гігієнічних норм, безпеку в таборах та організацію виховної роботи змістовного дозвілля дітей. - зазначив голова райдержадміністрації Михайло Виноградов.

Також у ході заходу розглядалось питання відновлення табору відпочинку та оздоровлення дітей на базі Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст.

За результатами засідання вирішено рекомендувати причетним до організації відпочинку та оздоровлення районним службам звернути увагу на покращення якості харчування та змістовного відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням дітей, а також детально вивчити питання щодо відновлення роботи табору оздоровлення та відпочинку в м. Батурині.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації


Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації

17 червня відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

У роботі Ради взяв участь голова райдержадміністрації Михайло Виноградов.

На засіданні піднімалось питання про подальше функціонування цього консультативно-дорадчого органу. В результаті члени Громадської ради зійшлися на думці про необхідність функціонування Ради й вирішили активізувати її роботу. Також прийнято рішення про необхідність детального вивчення питання оздоровлення дітей в районі, яке буде розглянуто на наступному засіданні в серпні.

У ході засідання голова райдержадміністрації Михайло Виноградов ознайомив присутніх з ключовими змінами Основного Закону України. Очільник району підкреслив, що пропонується до обговорення не готовий законопроект, а концептуальні основи, які стосуються децентралізації влади. Він зауважив, що зазначена реформа повинна здійснити децентралізацію владних повноважень, сприяти консолідації ресурсного забезпечення та стратегічного планування розвитку територіальних громад.

Учасники заходу активно обговорювали запропоновані зміни до Конституції України щодо децентралізації влади та висловлювали свої думки і пропозиції з даного питання.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації


Обговорили актуальні питання роботи Громадської ради при райдержадміністрації

14 лютого 2014 року відбулось засідання президії Громадської ради при райдержадміністрації. Провела засідання голова Громадської ради Тамара Силка.

Президією було внесено зміни до плану роботи на І квартал 2014 року. Також було розглянуто проект плану роботи Ради на ІІ квартал поточного року із врахованими пропозиціями членів Громадської ради.

У ході засідання було розглянуто та обговорено Проект районного плану заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Президія Громадської ради
при райдержадміністрації