Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Свято справжніх патріотів

05 грудня 2014

3-го грудня в Батуринській бібліотеці-філії № 4 відбулося свято справжніх патріотів « Україна – це Божа дитина, і нам треба її берегти» за участю учнів 3-го класу Батуринської ЗОШ.

Бібліотеку прикрасили державні та національні символи; вишиті рушники, букети з колосків пшениці, жита та калини. Читачі були вдягнені в український національний одяг,що додало заходу особливої урочистості та святковості, з зацікавленням продивилися запропоновані відеофільми про державну та національну символіку України, відеофільми про минуле та сучасне нашої Батьківщини. Учасники заходу піднесено виконали Державний Гімн України.

Діти поповнили свої знання про наш український побут, традиції нашого народу, історію України і рідного краю,про українські народні пісні,танки та народні ігри. Прозвучала літературно-музична композиція про край,де народились,вперше зіп’ялись на ноги, про свою любов до всього рідного, до Батьківщини. Свою Вітчизну українці називають ненькою - Україною,бо Батьківщина для кожного рідна, дорога,як мати. Від всіх нас залежить майбутнє нашої держави. Юні читачі пообіцяли бути гідними своїх предків,любити рідну землю,берегти мир і спокій,берегти довкілля і красу рідного краю,зберігати свою багату і колоритну,співочу і дзвінку рідну українську мову,бо без мови нема нації,нема народу.

Відповідальність за це лежить на кожному з нас,хто живе на Україні. Бо Україна – це ми. Рідна земля,як мати,готова захистити кожного з нас. Але і людина в свою чергу має бути готовою захистити свою рідну землю,заради неї піти у бій,на подвиг,коли це необхідно,тобто бути справжнім патріотом Батьківщини.

За повідомленням
Батуринської бібліотеки-філії №4