Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old

12 січня 2015

Проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

24 грудня відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Присутні обговорили питання забезпечення правопорядку в районі.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Міщук, Бахмацький міський голова Павло Шимко, начальник Бахмацького відділу поліції Головного управління Національної поліції Євген Шелудько.

За результатами засідання було вирішено рекомендувати правоохоронним органам тісніше співпрацювати з органами місцевого самоврядування в питанні забезпечення правопорядку в районі, а також активізувати роботу щодо проведення рейдів по місцях відпочинку молоді та забезпечити чергування представників поліції на дискотеці в районному Будинку культури.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації

29 жовтня відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації. На заході розглянуто питання харчування дітей у навчальних закладах району.

За повідомленням відділу освіти райдержадміністрації, вартість діто-дня харчування на 2015 рік за рахунок бюджетних коштів становить:

для учнів 1-4 класів, груп продовженого дня, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт – 6,50 грн;

дітей дошкільного віку в дошкільних групах НВК - 6,80 грн;

плата батьків за харчування дітей в дошкільних групах НВК – 4,60 грн.


Харчування пільгових категорій учнів

Пільгові категорії Всього З них харчується %
1 Діти-сироти 18 18 100 %
2 Діти, позбавлені батьківського піклування 31 31 100 %
3 Діти з малозабезпечених сімей 46 46 100 %

Різними видами харчування в 2015-2016 навчальному році в загальноосвітніх закладах району охоплено 3720 учнів, з них гарячим харчуванням – 2686 (72,2%). Згідно з кошторисним призначенням загальна сума коштів на організацію харчування учнів на 2015 рік становить 1745,7 тис. грн.

У ході обговорення даного питання члени Громадської ради висловили пропозицію щодо збільшення коштів на харчування дітей та мають намір звернутися до депутатського корпусу районної ради з пропозицією при формуванні бюджету на 2016 рік передбачити видатки на харчування однієї дитини в сумі 10 гривень.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

Відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

11 червня відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. У засіданні взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Міщук.

- Основне, що я хочу зазначити, це те, що співпраця з об’єднаннями громадян буде і надалі одним із пріоритетів у роботі райдержадміністрації. Я готовий до співпраці та конструктивного діалогу. При прийнятті важливих рішень розглядатимуться ваші пропозиції. Думаю, ми знайдемо взаємопорозуміння, будемо працювати на засадах партнерства та взаємної відповідальності, і наша праця буде результативною – зазначив очільник району.

Розглянуто питання благоустрою населених пунктів району, а саме: стан справ щодо прибирання та вивезення сміття в районі. З детальною інформацією виступив головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Неїзжалий. Окреслив ситуацію з даного питання заступник Бахмацького міського голови з житлово-комунальних питань Анатолій Варчак.

В. о. директора КП "Комунальник" Ігор Закотій зазначив, що виходячи з економічної доцільності, необхідне коригування діючих тарифів на вивіз побутового сміття, адже підприємство зазнає збитків. Основні витрати - це витрати на паливно-мастильні матеріали і заробітна плата працівникам. Тож існує необхідність детального вивчення даного питання, зокрема, і встановлення об'єктивної вартості послуги.

Звучали пропозиції щодо організації вивозу сміття з приватного сектору. Зокрема, наголошувалося на необхідності більш жорстких мір щодо покарання тих, хто викидає сміття в недозволених місцях.

Вирішено рекомендувати комунальним службам району встановити необхідну кількість контейнерів на прибудинкових територіях, активізувати роботу "патрулів" та висвітлювати в районних ЗМІ питання благоустрою.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

Відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

27 березня відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації, на якому було розглянуто питання діяльності ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації.

У засіданні взяв участь в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Карпенко.

Перед присутніми виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Комар, директор ДЮСШ відділу освіти райдердержадміністрації Олександр Соболєв, в.о. завідувача секторм сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Лариса Журба. Свої враження та думки з приводу нинішнього стану приміщення ФОКу й покращення роботи висловив керівник робочої групи Вячеслав Козачок.

Звучали думки про необхідність більш детального вивчення даного питання із залученням фахівців, тож вирішили повернутися до його розгляду в травні. Загалом, наголошувалося на більш виваженому підході при розгляді запланових питань.

Результатом гострої дискусії стало прийняття наступних рішень: рекомендувати головам райдержадміністрації, районної ради, депутатам Бахмацької районної ради при перегляді районного бюджету передбачити кошти для завершення ремонтних робіт та облаштування ФОКу; підготувати звернення до народних депутатів України з проханням виділення коштів для ФОКу.

На наступному засіданні, яке відбудеться 24 квітня, буде розглянуто питання благоустрою населених пунктів району.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації


Звернення Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

Шановна громадо!

Минув рік, як у нашій країні розпочалася російсько-українська війна. На захист нашої Батьківщини стали військовослужбовці Збройних сил України. Їм допомагали добровольчі батальйони, волонтери, патріотично налаштовані громадяни. Ця війна згуртувала українське суспільство.

Бахмацький район доєднався до святого обов’язку кожного свідомого громадянина – захисту своєї Вітчизни. Близько 200 громадян протягом 2014 року було мобілізовано до армії, з них майже 60 пішли добровольцями. З січня цього року розпочалася чергова хвиля мобілізації. Вже мобілізовано 60 військовозобов’язаних, з них 15 – добровольці. Але агресор намагається розірвати нашу єдність, використовуючи для цього соціальні мережі та довіру людей.

26 лютого в селі Тиниця відбулася громадська акція проти мобілізації. До неї долучилися деякі антиукраїнські антипатріотичні сили, які використали її.

Тому Громадська рада закликає мешканців Бахмаччини бути пильними і не піддаватися на заклики і дії, які послаблюють нашу єдність і згуртованість у відстоюванні цілісності і волі України. Народна мудрість говорить, що віник не переламаєш, а по прутику весь віник зламаєш. Отже в єдності і є наша сила! Саме таким принципом ми повинні керуватися, перш ніж відгукуватися на підтримку провокаційних пропозицій.

Звертаємось до керівників територіальних громад з проханням, на найближчих сесіях та загальних зборах громадян, оприлюднити звернення Громадської ради та активізувати роз’яснювальну роботу з питань проведення мобілізаційних заходів.

Слава Україні!

Героям Слава!

Звернення прийнято на засіданні Громадській ради 3 березня 2015 року.


Обговорили плани роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2015 рік

3 березня відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

У заході взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Неділько.

У ході засідання було створено робочу групу з питань відкритості та прозорості діяльності райдержадміністрації на виконання районного плану заходів в рамках Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд", яку очолив Михайло Виноградов.

Також було обговорено та затверджено план роботи Громадської ради на 2015 рік. На наступне засідання, яке відбудеться 27 березня, винесено питання діяльності ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації. Тож було створено робочу групу, яка буде займатися вивченням даного питання.

Були дискусії стосовно легітимності заступника голови Громадської ради при райдержадміністрації. Голова Громадської ради Микола Литвин нагадав про Положення та Регламент, а також закликав до розуміння й конкретних дій на благо району.

Член Громадської ради Михайло Виноградов ініціював звернення до мешканців Бахмаччини з приводу громадської акції, яка відбулася 26 лютого в с. Тиниця. Звернення було підтримано присутніми членами Громадської ради.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

Обрано голову Громадської ради при райдержадміністрації

20 лютого відбулося перше засідання Громадської ради при райдержадміністрації. На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні.

Потім до громадськості звернулася керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Неділько. Вона повідомила, що розпорядженням в. о. голови райдержадміністрації від 17 лютого 2015 року № 84 затверджено склад новосформованої Громадської ради та закликала представників інститутів громадянського суспільства до плідної і злагодженої роботи.

У ході заходу було обговорено та затверджено Положення та Регламент Громадської ради.

Обравши лічильну комісію, Громадська рада перейшла до важливого питання — вибори голови. За результатами рейтингового голосування головою Громадської ради при райдержадміністрації було обрано Миколу Литвина. Він отримав 8 голосів із 13-и зареєстрованих на засіданні членів Громадської ради.

Звертаючись до членів Громадської ради, Микола Литвин подякував за довіру та запросив усіх до тісної співпраці.

Після обрання голови громадськість опрацювала решту питань порядку денного.

Також члени Громадської ради при райдержадміністрації визначили дату наступного засідання, яке відбудеться 3 березня о 13 годині.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

При райдержадміністрації створено нову Громадську раду

14 інститутів громадянського суспільства увійшли до нового складу Громадської ради при райдержадміністрації. Заявки приймалися ініціативною групою до 6 лютого включно. Загалом документи подали 14 громадських організацій.

На установчих зборах,які відбулися 17 лютого, також зареєструвалися 14 представників інститутів громадянського суспільства. Після обговорень учасники зборів проголосували за включення до складу нової Громадської ради 14-ти ІГС.

Для ведення Установчих зборів було обрано Миколу Литвина, голову Бахмацької районної організації профспілки працівників державних установ України.

На засіданні визначено лічильну комісію, затверджено регламент проведення установчих зборів. Після тривалого обговорення та вирішення робочих питань перше засідання нового складу Громадської ради призначено на 20 лютого.


Список представників інститутів громадянського суспільства, які подали заяви до Громадської ради при Бахмацькій районній державній адміністрації


Засідання ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації

12 січня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації. У ході засідання було обрано голову, секретаря ініціативної групи, визначено дату проведення та місця проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при райдержадміністрації, затверджено зміст повідомлення про проведення установчих зборів та обговорено основні етапи підготовки установчих зборів.

У засіданні взяв участь в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Карпенко.

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації відбудуться 17 лютого.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації


Засідання ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації

12 січня о 14.30 в приміщенні райдержадміністрації відбудеться засідання ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій районній державній адміністрації відбудуться 17 лютого 2015 року в райдержадміністрації. Початок зборів о 13 годині.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації:

Литвин Микола Михайлович - голова Бахмацької районної організації профспілки працівників державних установ;

Григорчук Тетяна Анатоліївна - голова громадської організації "Народна рада Бахмаччини";

Силка Тамара Миколаївна - заступник голови Бахмацької районної організації «Спілка жінок» (за згодою);

Лелюшок Олександр Іванович - голова Бахмацької районної організації профспілки працівників освіти і науки України (за згодою);

Шульган Валентина Федорівна - голова профкому Бахмацької ЦРЛ (за згодою);

Сергієнко Світлана Григорівна - голова профспілки бібліотечних працівників Бахмацького району (за згодою);

Бурдюг Людмила Олегівна - начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації;

Ситайло Олексій Якович - начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Громадська рада при Бахмацькій районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.

Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено на веб-сторінці Бахмацької райдержадміністрації в рубриці "Громадська рада", підрубриці "Зразки документів".

Документи приймаються ініціативною групою до 6 лютого 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 13.00 та з 15.00 до 17.00 за адресою: м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, райдержадміністрація, 3 поверх; відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Телефон для довідок: 3-11-38

Ініціативна група з підготовки установчих зборів Громадської
ради при Бахмацькій районній державній адміністрації