Бахмацька РДА
Анонси
 


 

Перелік документів дозвільного характеру, які видаються у Центрі надання адміністративних послуг

Назад

ЦНАП — робочий орган Бахмацької районної державної адміністрації, у якому представники місцевих дозвільних органів та державний адміністратор діють за принципом організаційної єдності щодо видачі документів дозвільного характеру, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру.

Метою діяльності ЦНАП є вдосконалення та спрощення дозвільно-погоджувальних процедур для суб’єктів господарювання, які мають намір провадити або провадять господарську діяльність, а також забезпечення їх необхідною інформацією про порядок отримання документів дозвільного характеру.

Документ дозвільного характеру — дозвіл, висновок, рішення, погодження, свідоцтво, інший документ, який дозвільний орган зобов’язаний видати суб’єкту господарювання у разі надання йому права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності та/або без наявності якого суб’єкт господарювання не може проваджувати певні дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності.

З 30 серпня 2010 року в Україні можна розпочинати бізнес за декларативним, або заявницьким, принципом. Таке право суб’єкти господарювання отримали завдяки змінам до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Перелік видів діяльності, які не можна розпочинати на підставі декларації, затверджено постановою Кабінету Міністрів України № 725 від 25 серпня 2010 року «Про затвердження переліку певних дій щодо впровадження господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства».

Будь-який інший вид діяльності, не вказаний в урядовій постанові, відповідно до закону, можна започаткувати після декларування відповідності матеріально-технічного стану вимогам законодавства. Жодних дозволів для цього не потрібно.

Бланк заяв на видачу документа дозвільного характеру

Довідково:

Декларативний принцип — це принцип, за яким підприємець отримує право на здійснення певної діяльності без отримання дозволу, шляхом повідомлення (самостійно або через адміністратора) дозвільного органу про відповідність своєї матеріально-технічної бази вимогам чинного законодавства.

Назад09 Серпня 2018 08:05
08 Серпня 2018 13:34
06 Серпня 2018 09:35
06 Серпня 2018 08:54
01 Серпня 2018 12:15

Яку другу іноземну мову ви б вибрали при навчанні в школі?