back

Гранти від Британської Ради для організацій

11 квітня 2016

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Гранти від Британської Ради для організацій, що працюють у сфері культури.

В рамках щорічної Програми розвитку мистецтв, Британська Рада має намір підтримати участь громадських організацій із України у програмі «Творча Європа», пропонуючи малі гранти на дослідження та/або подорожі для українських та британських організацій, що працюють у сфері культури, з метою вивчення можливості співпраці і розробки спільної заявки на участь у програмі «Творча Європа».

Британська рада прагне розширити можливості України у сфері культури, надавши доступ до нових, значних фінансових можливостей, доступних у рамках програми «Творча Європа», і підтримати розвиток міцних партнерських зв'язків між культурними спільнотами в обох країнах.

Грантові пропозиції до £ 2,400 доступні для фінансування двох поїздок відповідно до України або Британії, а також супутніх витрат організацій-учасників. Програма передбачає фінансування двох поїздок однієї особи або однієї поїздки двох осіб (у будь-якому напрямку).

Грант покликаний дати можливість заявникам зустрітися з потенційним партнером для вивчення сфери спільної діяльності, планування і розробки спільної заявки на участь у програмі «Творча Європа» (термін – до 5 жовтня 2016 року).

Пропозиція актуальна для зареєстрованих українських і британських організацій, які працюють у сфері культури та інших відповідних галузевих інститутів (торгових асоціацій, підприємств), які прагнуть розвивати співробітництво в рамках програми «Творча Європа».

Для участі необхідно заповнити форму заявки за посиланням http://britishcouncil.org.ua/sites/britishcouncil.ua/files/creative_europe_uk_ukr_dca_1.doc , використовуючи методичні рекомендації за посиланням http://britishcouncil.org.ua/sites/britishcouncil.ua/files/creative_europe_uk_ukr_dca_2.docx і направити її до 31 травня 2016р.

Кандидати, що пройдуть відбір, будуть повідомлені до 30 червня 2016р.

Заявки мають бути подані англійською мовою.

Додаткова інформація: http://www.britishcouncil.org.ua/en/cda

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації