Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old

31 жовтня 2016


Про передбачення коштів на 2017 рік для розроблення (оновлення) містобудівної документації


На виконання листа Управління містобудування архітектури облдержадміністрації від 16.12.2016 року № 01-09/760 та відповідно до пункту 2 статті 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» фінансування робіт з планування території на місцевому рівні здійснюється за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законом, шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів території, їх оновлення та внесення змін до них.

На підставі вищезазначеного рекомендуємо передбачити кошти в місцевих бюджетах на 2017 рік для розроблення та оновлення у встановленому порядку містобудівної документації населених пунктів.

Про виконання інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації щоквартально до 3 числа наступного за звітним місяцем.


Про оновлення містобудівної документації


Повідомляємо, що рішенням 9 сесії 7 скликання Бахмацької міської ради від 17.05.2016 затверджено План зонування території міста Бахмач Чернігівської області, виготовленого УДНДІПМ «Діпромісто», м. Київ, та виготовлено ТОВ «Картографія +» топографічну зйомку м. Бахмач масштабу 1:2000 в електронному вигляді.

Рішенням 6 сесії 7 скликання Батуринської міської ради від 29.04.2016 затверджено Детальний план території міста Батурин по вул. Набережній Бахмацького району, Чернігівської області на земельній ділянці площею 0,5 га, яка знаходиться в ландшафтно-рекреаційній зоні, для побудови міні-готелю з комплексом обслуговування для туристів, виготовленого ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»

В 2016 році на замовлення виконкомів місцевих рад ДП «Укргеоінформ», м. Київ, виготовлено топографічну зйомку масштабу 1:2000 цифрові топоплани в електронному вигляді на населені пункти: с. Голінка, с. Гайворон та с. Восьме Березня.

Бахмацькою райдержадміністрацією замовлено виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 4,0 га на території Халимонівської сільської ради Бахмацького району Чернігівської області (за межами населеного пункту) для будівництва комбікормового цеху в ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»


Про забезпечення доступу до генеральних планів


Інформація щодо розміщення матеріалів містобудівної документації в приміщеннях органів місцевого самоврядування


До уваги!

Керівникам місцевих територіальних громад щодо розроблення містобудівної документації

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 14.09.2016 № 02-11/ 4593, листа управління містобудування та архітектури облдержадміністрації від 28.09.2016 № 01-09/ 565 та з метою уникнення соціальної напруги, до якої може призвести відсутність топографічних планів та оновленої містобудівної документації, пропонуємо забезпечити розроблення топографічних зйомок у державній геодезичній системі координат УСК-2000 та розроблення (оновлення) містобудівної документації населених пунктів.

Звертаємо увагу на те, що виконавчі органи сільських, Батуринської міської та Дмитрівської селищної рад виступають замовниками розроблення генеральних планів населених пунктів, а також в складі їх планів зонування. Відповідно до п. 3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» зазначено, що у разі відсутності генерального плану та плану зонування або детального плану території, затверджених відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 209 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» визначено, що підставою для розроблення генерального плану, детального плану та плану зонування або внесення змін до нього є рішення відповідної сільської, селищної, міської ради. Згідно пункту 8 статті 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» план зонування території також затверджується рішенням сільської, селищної, міської ради протягом 30 днів з дня його подання.

Відповідно ДСТУ-Н Б.Б.1-1-12:2011 «Настанова про склад та зміст плану зонування території» проект зонінгу в обов'язковому порядку підлягає процедурі громадських слухань. Проектні пропозиції зонінгу погоджуються з місцевими органами виконавчої влади та з організацією-розробником генерального плану.

Топографічні плани, які використовуються для подальшого розроблення містобудівної документації повинні відповідати вимогам чинного законодавства України та нормативно-технічним документам, а саме пункту З статті 2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», де зазначено, що містобудівна документація розробляється на паперових і електронних носіях на оновленій картографічній основі в цифровій формі як набори профільних геопросторових даних у державній геодезичній системі координат УСК-2000 і єдиній системі класифікації та кодування об’єктів будівництва для формування баз даних містобудівного кадастру», «Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:500, 1:200, 1:1000 та 1:500», «Інструкції про порядок контролю і приймання топографо-геодезичних та картографічних робіт», інших нормативно-технічних документів з регулювання та контролю виконання топогеодезичних та картографічних робіт.

Також згідно «Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:500, 1:200, 1:1000 та 1:500» завершені роботи по топозйомці повинні містити не тільки топографічні плани визначених масштабів, але і технічні звіти про проведені роботи.


До відома!

Про затвердження Плану зонування території міста Бахмач

Рішенням 9 сесії 7 скликання Бахмацької міської ради від 17.05.2016 затверджено План зонування території міста Бахмач Чернігівської області.


Про забезпечення містобудівною документацією


Інформація щодо наявної містобудівної документації (генеральних планів) по населеним пунктам району за формою (додається) та рішення місцевих рад про продовження терміну дії містобудівної документації.