Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

В Україні проводиться національний молодіжний відеофестиваль PLURAL+UKRAINE

01 червня 2016

За підтримки Міністерства молоді та спорту України з нагоди 65-ї річниці Міжнародної організації з міграції (МОМ) та 20-річчя представництва МОМ в Україні проводиться національний молодіжний відеофестиваль PLURAL+UKRAINE, який є частиною глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН та МОМ «Молодіжний відеофестиваль PLURAL +». З метою залучення молоді до створення оригінальних і креативних відео на тему міграції, розмаїття та соціальної інтеграції.

До участі у національному відеофестивалі запрошується молодь віком від 16 до 25 років, яка проживає в Україні, тимчасово перебуває за кордоном або має іноземне громадянство та на законних підставах перебуває в Україні.

Для участі у конкурсі до 31 серпня 2016 року необхідно поштою надіслати заявку та DVD диск з відео на адресу: представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська, 8, Київ, 01001).

З правилами та вимогами для участі у відеофестивалі PLURAL+UKRAINE можна ознайомитися на сайті Представництва МОМ в Україні (http://iom.org.ua/).

За додатковою інформацією щодо фестивалю, звертатись до координатора проекту – Анастасії Винниченко(044) 568-50-15, e-mail: iomkievfestival@iom.int.

Жителів району, які візьмуть участь у відеофестивалі просимо повідомляти сектор сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за тел.: 3-11-38, е-mail: bahadm_molodb@cg.gov.ua.