Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Всеукраїнська благодійна організація "Фонд Кличко"

03 червня 2016

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Фонд Кличко. Це всеукраїнська благодійна організація, яка фокусується на реалізації проектів у сфері спорту, науки та освіти.

Місія Фонду — створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України, що досягається у поєднанні фізичного та інтелектуального становлення молоді.

Основні напрямки діяльності

• популяризація здорового способу життя;

• сприяння розвитку спорту;

• підтримка талановитої молоді;

• освіта та наука;

• міжнародне співробітництво.

Діючі проекти:

- Посилка Успіху

Проект «Посилка успіху» розроблений для розвитку та підтримки спорту в Україні, в рамках якого загальноосвітні школи та ДЮСШ отримують посилки зі спортивним інвентарем.

- Школа Успіху 2016

Школа Успіху – це унікальний проект Фонду Кличко, який з 2011 року здійснив мрії більше 1000 дітей з усієї України. Вже 5 років підтримуються проекти та ідеї підлітків, даєються теоретичні та практичні навички для реалізації їхніх цілей.

До участі запрошуються хлопці та дівчата віком 14-16 років, у яких є ідея або проект та мрія оволодіти всіма необхідними знаннями та навичками для їх реалізації.

Заявки на участь прийматимуться, незалежно від місця проживання, соціального чи матеріального становища дитини за умови виконання правил конкурсу.

- Клич друзів – граймо разом!

Проект покликаний створити дітям умови для занять спортом та ведення здорового способу життя.

Фінансування проекту здійснюється за рахунок гранту, який надає Фундація Coca-Cola.

- Міжнародний турнір з боксу

Єдиний у Центральній та Східній Європі турнір з боксу категорії «А» AIBA серед юніорів, з якого відбирають до першостей Європи та світу.

- Старт до Успіху

Проект «Старт до Успіху» - це програма по реконструкції дитячо-юнацьких спортивних шкіл по всій Україні та оновленні їхньої матеріально-технічної бази.

Кошти на реалізацію проекту «Старт до Успіху» Фонд Кличко отримує від благодійної діяльності.

Фонд Кличко займається відбудовуванням ДЮСШ на території всієї України, незалежно від регіону чи розміру населеного пункту.

Електронні копії проектних пропозицій для попереднього розгляду потрібно надсилати протягом року за посиланням http://klitschkofoundation.org/about/#team , потім MAIL.

Детальна інформація на сайті http://klitschkofoundation.org