Бахмацька РДА
Анонси

Соціальний захист учасників АТО

Назад

Про роботу з учасниками АТО


На протязі 11 місяців поточного року до центру зайнятості за послугами звернулося 59 учасників АТО, загалом з початку року отримало послуги 87 осіб даної категорії.

З початку року центром зайнятості працевлаштовано 5 учасників АТО та 2 працевлаштувалися самостійно (за контрактом в ВСУ). 1 особа проходила профначання, по закінченню якого була працевлаштована. До участі до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 21 особу.

За січень – листопад 2016 року по Бахмацькому центру зайнятості була проведена така профорієнтаційна робота із учасниками АТО:

- участь в профінформаційних семінарах для військовослужбовців і учасників АТО – 12 семінарів, в який взяли участь 104 особи;

- участь в ярмарках та міні – ярмарках вакансій – 11 заходів, взяли участь 20 осіб із числа учасників АТО;

- індивідуальні консультації з профорієнтації та профнавчання отримало 87 осіб.

Крім цього, особи із числа учасників АТО постійно приймають участь і в ніших профорієтаційних заходах, таких як: семінари з техніки пошуку роботи, легальна зайнятість, запобігання нелегальній трудовій міграції, семінари з питань професійного навчання, дні відкритих дверей та інше.

Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців на семінарах з питань дотримання вимог законодавства у сфері зайнятості населення, надається інформація стосовно доповнення переліку громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, новою категорією – учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції. А також можливості застосування компенсації єдиного внеску роботодавцям у разі створення нових робочих місць для зареєстрованих безробітних з числа учасників бойових дій. З початку року було проведено 12 таких семінарів на яких прийняло участь 96 роботодавців району.


Халимон Тетяна, директор Бахмацького
районного центру зайнятості

Назад28 Квітня 2017 16:06
28 Квітня 2017 16:04
27 Квітня 2017 15:54

Якою мовою Ви хотіли б дивитися фільми в кінотеатрах