Бахмацька РДА
Анонси

2017

Назад

Визначено дату першого засідання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації

Вчора, 14 березня, відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій районній державній адміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації Галини Рибальченко.

На завершення зборів Галина Рибальченко звернулася до представників громадськості та побажала конструктивної роботи у новому складі Громадської ради. Відповідно до порядку денного було проінформовано всіх присутніх про проведену роботу з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради.

Більшістю голосів головою установчих зборів обрано Миколу Литвина, представника районної організації профспілки працівників державних установ України. Також обрано склад Громадської ради при райдержадміністрації у кількості 24 представника інституту громадянського суспільства.

Крім того, на зборах визначено дату та час першого засідання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації — 27 березня 2017 року об 11-00 год.

Довідково. Згідно Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, рішення установчих зборів оформляється протоколом, на підставі якого орган виконавчої влади (облдержадміністрація) затверджує склад громадської ради.Список представників ІГС на установчих зборах з формування Громадської ради при Бахмацькій районній державній адміністрації на 2017 – 2018 рр.Продовжується прийом документів від інститутів громадянського суспільства, які бажають увійти до Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

Враховуючи чисельні звернення представників інститутів громадянського суспільства до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації із проханням продовжити термін прийому заяв до складу Громадської ради, який сплив 21 лютого 2017 року, повідомляємо наступне.

На своєму засіданні від 22 лютого 2017 року Ініціативна група вирішила продовжити термін прийому документів для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації до 3 березня 2017 року (включно).

Нагадуємо, що Установчі збори будуть проведені 14.03.2017 року о 10 годині у залі засідань приміщення Бахмацької райдержадміністрації. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1) рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

2) біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

3) копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

4) інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

5) інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

6) відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Перелік документів, які необхідно подати, також знаходиться на веб-сторінці Бахмацької райдержадміністрації в розділі “Громадська рада”.

Документи приймаються з 09-00 до 17-00, за адресою: м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, 3 поверх. Контактна особа: Бурдюг Людмила Олегівна, електронна пошта bahadm_burdyugb@cg.gov.ua.

Консультативну допомогу з оформлення документів можна отримувати за телефоном 0674610858.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування
нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ. Порядок подання заяв для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

Відповідно до абзацу шостого пункту 8 Типового положення про Громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення), повідомляємо: Установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації відбудуться 3 березня 2017 року, початок о 10:00 год. Початок реєстрації: о 9:30 год.

Місце проведення: м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, актова зала.

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства (представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України).

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування. Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації (далі — Ініціативна група) подається заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства з додатками.

До заяви додаються:

1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

3. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

4. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Також електронною поштою одним файлом, названим за прізвищем кандидата, на адресу bahadm_burdyugb@cg.gov.ua надсилається інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства за останній рік і біографічна довідка делегованого ним представника.

Документи від ІГС приймаються з 23 січня 2017 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою: 16500, м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36 (відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації).

Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС — Людмила Бурдюг, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

E-mail: bahadm_burdyugb@cg.gov.ua.

Телефони для довідок: 3-11-38

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів, а саме 21 лютого 2017 року о 17:00 год., приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється.

Датою подання пакету документів (паперового варіанту) для участі в установчих зборах є дата їх надходження до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації.

На підставі поданих заяв Ініціативна група складає список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Підставами для відмови представнику інституту громадського суспільства в участі в установчих зборах є:

• невідповідність документів, поданих інститутом громадського суспільства, вимогам Типового положення;

• неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням;

• невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

• недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

• відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання Ініціативній групі офіційного листа;

• перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Відомості про персональний склад Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації, зразки зави з додатками розміщено на веб-сторінці Бахмацької райдержадміністрації офіційного сайту Чернігівської облдержадміністрації у рубриці «Громадська рада».

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування
нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

Анонс другого засідання ініціативної групи

18 січня у середу, відбудеться друге засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Порядок денний засідання:

1. Обрання відповідальної особи.

2. Затвердження повідомлення про дату, час, місце проведення установчих зборів, зразків заяви та додатків до неї.

3. Різне.

Початок заходу: 13:00

Місце проведення: актова зала райдержадміністраціїВизначено дату установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій РДА

17 січня відбулось перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Головою ініціативної групи обрано Валентину Остапенко.

Завдання ініціативної групи:

1. Визначити орієнтовну дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів.

2. Визначити порядок подання заяв ІГС для участі в установчих зборах, підготувати оголошення про початок прийому заяв та зразків необхідних документів.

3. Обрати відповідальну особу, організувати збір заяв від ІГС на участь в установчих зборах, перевірку документів ІГС.

4. Скласти списки учасників установчих зборів та тих кому відмовлено, уточнити час, місце, порядок проведення установчих зборів, обрати представника ініціативної групи, який відкриє установчі збори та поінформує про діяльність ініціативної групи.

Визначено дату проведення установчих зборів – 3 березня 2017 року.

Прийом документів від ІГС розпочнеться з 23 січня 2017 року.

На наступному засіданні 18 січня 2017 року члени ініціативної групи планують затвердити порядок подання заяв для участі в установчих зборах та текст оголошення про початок прийому документів від ІГС, зразки документів.Розпочато роботу по створенню Громадської ради при РДА нової каденції

Бахмацькою райдержадміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА.Громадська рада визначила своє представництво у складі ініціативної групи

17 січня в райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради у формі зборів. На порядку денному – звіт голови Громадської ради при райдержадміністрації та обрання членів до складу ініціативної групи з організації установчих зборів нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь в. о. голови райдержадміністрації Володимир Цепух, заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко.

За результатами голосування визначено список у кількості 7 осіб, які Громадська рада пропонує включити до складу ініціативної групи. Втім, остаточне рішення щодо кількісного і персонального складу ініціативної групи, яка складатиметься з представників громадянського суспільства та державних службовців, буде визначено розпорядженням в. о. голови райдержадміністрації.

Крім того, представники Громадської ради висловили своє бачення роботи дорадчого органу, наголосивши на необхідності дієвості та результативності Громадської ради.

Довідково:

Утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».Анонс. Засідання Громадської ради при РДА

17 січня (вівторок) 2017 року відбудеться засідання Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації.

Місце проведення: зала райдержадміністрації.

Реєстрація учасників засідання розпочнеться о 12:45 год.

Початок заходу: 12:00 год.

Проект порядку денного засідання Громадської ради:

1. Підведення підсумків роботи Громадської ради при райдержадміністрації 2015-2016 років.

2. Обрання членів Громадської ради до складу ініціативної групи з організації установчих зборів нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Доповідач: Литвин Микола Михайлович, голова Громадської ради при райдержадміністрації.

Назад20 Березня 2017 16:58
20 Березня 2017 16:56
20 Березня 2017 16:53
20 Березня 2017 16:52
20 Березня 2017 16:51
20 Березня 2017 16:46
14 Березня 2017 08:25
27 Лютого 2017 15:54
21 Лютого 2017 09:12
02 Лютого 2017 09:29

Якою мовою Ви хотіли б дивитися фільми в кінотеатрах