Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Міні-гранти програми «Старший брат» благодійної організації “Львівська освітня фундація”

20 липня 2016

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Міні-гранти програми «Старший брат» благодійної організації “Львівська освітня фундація” для роботи наставника з дитиною героя.

До участі у Програмі запрошуються молоді, активні добровольці, мета якої зробити дозвілля дітей героїв цікавим та корисним.

Модель програми “Старший брат” передбачає роботу одного наставника з однією дитиною героя протягом року. Програма “Старший брат” є міні-грантовою і таким чином покриває витрати на закупівлю матеріалів, які необхідні для роботи наставника та дитини героя.

Щоб стати учасником конкурсу на здобуття міні-гранту, потрібно заповнити форму за посиланням - до 1 серпня 2016 року.

На роботу одного наставника та дитини передбачено від 6000 грн.

Результати конкурсу на отримання міні-гранту будуть оголошені 10 серпня 2016 року.

Детальніше про програму можна дізнатися на сторінках Facebook (“Старший брат” та група “Старший брат - наставництво для дітей героїв АТО”), а також за телефоном 0985771131 Маріанна Білик (координатор проектів та програм БО “Львівська освітня фундація”).

Додаткова інформація на сайті http://www.gurt.org.ua/news/grants/33373/

Просимо ознайомитися, розповсюдити серед потенційних учасників та розмістити на своїх сайтах і повідомити Департамент економічного розвитку (oblinvest@ukr.net) до 02.08.2016 року про проведену роботу.