back

Запрошуємо старшокласників та студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі фото- та відео робіт!

12 вересня 2016

Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016 – 2021 роки, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні-грудні 2016 року відбудеться Всеукраїнський конкурс «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді».

Основною метою конкурсу є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді до проблеми національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, студенти І-V курсів професійно-технічних та вищих навчальних закладів України, які мають бажання проявити свої таланти у двох номінаціях «Фотографія» та «Відеоролик», створивши фото- або відео- роботу, що розкриє тематику конкурсу, відповідно до затверджених «Умов проведення Всеукраїнського конкурсу фото- та відео робіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді». Роботи приймаються до 2 грудня 2016 року.

Жителів району, які будуть брати участь у конкурсі, просимо звернутися до сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за адресою: м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, каб. 14 або за тел. 3-11-38.

Положення

Сектор сім’ї, молоді та спорту
райдержадміністрації