back

Про безкоштовну коректуру текстів англійською для громадських організацій від Grammarly

18 жовтня 2016

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про безкоштовну коректуру текстів англійською для громадських організацій від Grammarly. В рамках року англійської мови в Україні компанія Grammarly запускає програму безкоштовного доступу до власних продуктів для українських громадських організацій та ініціатив, ефективність діяльності яких залежить від якості текстів англійською. Пропозиція включає безлімітну машинну перевірку, а також коректуру певного обсягу текстів носіями мови (бажаєте бути впевнені, що ваш лист до закордонних партнерів написаний бездоганною англійською й не створить непорозумінь? Не хочете, щоб прикрі помилки у грантовій заявці знизили шанси на її позитивний розгляд?).

На першому етапі програми перевага надається організаціям, які працюють у галузях освіти, культури, науки й технологій, розвитку підприємництва та міських середовищ.

Умови участі та форма реєстрації:

https://goo.gl/forms/36aVdA9RgypspeUA2

Заявки приймаються до 4 листопада 2016 року.

Контакти: Grammarly

• ngo@grammarly.com; https://www.grammarly.com/

Детальніше на сайті http://www.gurt.org.ua/news/grants/34786 /

Просимо ознайомитися, розповсюдити серед потенційних учасників та розмістити на своїх сайтах і повідомити Департамент економічного розвитку (oblinvest@ukr.net) до 7.11.2016 року про участь.