Бахмацька РДА
Анонси 


 


Назад

Активна громада – успішне село

Сьогодні голова районної ради Віктор Міщук та заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко взяли участь у загальних зборах громадян за місцем проживання в селі Бахмач.

Бахмацький сільський голова Наталія Гришко вже тривалий час очолює територіальну громаду, й тісно співпрацюючи з односельчанами та отримавши підтримку районної влади, встигла багато зробити для села за ці роки. Тому уважно й вдумливо жителі села заслухали звіт голови про роботу сільської ради за 2016 рік. Варто відзначити, що не кожна громада в районі може похвалитися такими досягненнями, як впровадження в селі проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», завдяки якому було введено в експлуатацію 8840 м вуличного освітлення. За підсумками року виконано бюджет на 157,8 %. З метою покращення стану доріг та відповідно до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в Бахмацькій сільській раді 190 тис. грн було спрямовано на ремонт доріг без твердого покриття.

Та все ж найболючішим питанням для сельчан залишається стан доріг. Зокрема, й через інтенсивний рух вантажівок, які руйнують дорогу. Натомість сільська рада намагається хоча б якось зберегти тверде покриття в селі. Потребує нагального ремонту й фасад школи, яка є однією з кращих у районі.

Значна робота проводилася щодо впорядкування території села. Та все ж стихійні сміттєзвалища залишаються невирішеною проблемою ось уже не один рік. А це при тому, що налагоджено вивіз побутових відходів з дворів. Серед основних проблемних питань – будівництво ФАПУ, до речі звучало ряд пропозицій, як вирішити це болюче питання, тож вирішено найближчим часом провести розширену нараду за участі фахівців, адже цю проблему не так просто вирішити. Хвилює мешканців села й питання облаштування дитячого садка, забезпечення якісним водопостачанням, облаштування зони відпочинку – парку з різноманітними дитячими майданчиками. Слід відзначити, що активну позицію зайняли керівники місцевих сільгосппідприємств: СТОВ «Прогрес», СТОВ «Надія» та ТОВ СП «Агродім», які роблять значний внесок у розвиток інфраструктури села, та небайдужі члени громади, котрі турбуються про малу батьківщину.

До вирішення проблемних питань пообіцяли долучитися Віктор Міщук та Галина Рибальченко. Також керівники району ознайомили присутніх із роботою районної влади та окреслили шляхи вирішення проблемних питань району в цілому.

Збори громадян за місцем проживання в селі Бахмач пройшли за активної явки жителів, їх ініціативності , розуміння з боку сільського голови й підтримки місцевих сільгоспвиробників. Це своєрідний показник того, що громада прагне вирішувати проблеми, почути відповіді компетентних представників органів влади на свої питання та разом будувати майбутнє.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад 

23 Квітня 2018 11:00
06 Квітня 2018 11:09
30 Березня 2018 14:15
23 Березня 2018 11:18
22 Лютого 2018 11:54
20 Лютого 2018 11:33

Яку другу іноземну мову ви б вибрали при навчанні в школі?