Бахмацька РДА
Анонси 


 


Назад

20 березня на залізничний вокзал станції Бахмач прибув Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

Зранку, близько 7 години на залізничному вокзалі станції Бахмач у святковій атмосфері відбулася хлібосольна зустріч пасажирів агітпотягу. Вітали гостей з прибуттям в. о. голови райдержадміністрації Володимир Цепух, голова районної ради Віктор Міщук, Бахмацький міський голова Павло Шимко, районний військовий комісар Олександр Григорчук, представники райдержадміністрації, а також місцеві волонтери та небайдужа громадськість. Тут співали пісень, шанували героїв. Велично пролунав Гімн України.

Зі словами вдячності за сприяння консолідації суспільства до подорожуючих звернулися керівники району, які висловили сподівання, що дана акція сприятиме посиленню патріотичного духу українців. Гості щиро дякували бахмачанам за привітність та гостинність.

Опісля хвилиною мовчання вшанували всіх патріотів, які віддали своє життя за збереження суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Учасники акції - 260 пасажирів – волонтери, студенти, старшокласники, громадські діячі та військові – мандрують країною з метою пропаганди національної єдності. Далі гості відвідали низку заходів, в тому числі побували на екскурсії в НІКЗ "Гетьманська столиця", поклали квіти до скульптурної композиції "Гетьмани. Молитва за Україну".

О 12-ій годині бахмачани попрощалися з гостями. Далі на маршруті «Потягу Єднання України «Труханівська Січ» — Крути, Чернігів, Славутич, Яготин, Київ. Даний захід проводиться в рамках реалізації Програми Президента України з підтримки національної єдності та за підтримки ПАТ «Укрзалізниця».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад 

12 Грудня 2017 09:19
11 Грудня 2017 16:42
30 Листопада 2017 11:33
28 Листопада 2017 10:23
24 Листопада 2017 12:34
23 Листопада 2017 10:13
22 Листопада 2017 14:59

Яку другу іноземну мову ви б вибрали при навчанні в школі?