Бахмацька РДА
АнонсиНазад

Світло рукотворного дива

18 квітня в Бахмацькій центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу "Криниці" "Світло рукотворного дива"- зустріч з художником, письменником,травознаєм, носієм унікальної спадщини народних традицій Іваном Гарасимовичем Просяником.

Глибоке відчуття законів гармонії, природна інтуїція краси, творча уява і смак- основні риси цієї творчої людини, руками якої створюються неповторні полотна. Його батько був козацького роду і встиг передати багато знань про культуру, звичаї та традиції нашого народу. Іван Просяник вважає себе художником-примітивістом.Картини його більше подібні до декоративного мистецтва, але всі вони мають унікальну особливість- це композиція. На кожній картині є центр, навколо якого будується все дійство. В центрі - сонце або місяць, адже майстер відображає стародавні язичницькі обряди. Іван Гарасимович відданий творчій справі, письменницькі роботи принесли такі здобутки, як премія Коцюбинського та премія Сковороди. Художник з тих людей, для яких сенс життя - збір та поширення інформації про народні традиції та культуру наших пращурів.

У Чернігівському художньому музеї відкрилась виставка сорока семи робіт митця. "Криничани" ознайомились з книжково-ілюстраційною виставкою "Іван Просяник: письменник, художник, травознай". Зустріч з Іваном Просяником подарувала молодим користувачам гарний настрій та незабутні враження.

Інна Воскобойник, бібліотекар ЦБ КЗ «Бахмацька ЦБС»

Назад18 Жовтня 2017 10:37
10 Жовтня 2017 09:25
22 Вересня 2017 14:59
17 Вересня 2017 15:54
04 Вересня 2017 14:18

Якою мовою Ви хотіли б дивитися фільми в кінотеатрах