Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Реабілітаційні послуги для дітей з інвалідністю та дітей до 2-х років включно, які мають ризик встановлення інвалідності

03 липня 2017

Обласний центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів (м. Чернігів, вул. Доценка, 34, тел. (022)- 608120) надає дітям з інвалідністю та дітям до 2-х років включно, які мають ризик встановлення інвалідності, реабілітаційні послуги за рахунок державного бюджету. Основними показаннями до перебування в Центрі є органічні захворювання центральної нервової системи, захворювання периферичної нервової системи, вроджені нервово-мускульні захворювання та інші генетичні хвороби, синдром вегетативної дисфункції, ортопедичні захворювання, які не потребують оперативного лікування. Реабілітацію здійснюють висококваліфіковані спеціалісти, застосовуючи новітні технології комплексної реабілітації та використовуючи сучасне вітчизняне й закордонне обладнання.

Державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів (м. Миколаїв, вул. 3-я Слобідська,55, тел.(0512)474515, (0512)474519) є провідним державним реабілітаційним закладом, який надає довготривалі комплексні реабілітаційні послуги. Державний комплекс має одну з найкращих в Україні матеріально-технічних баз реабілітації європейського рівня, досвідчений та високопрофесійний колектив фахівців-реабілітологів різного профілю.  Оснащений сучасним високоефективним спеціалізованим обладнанням, апаратами, тренажерами такими як: інтерактивна система коригування нейромоторних порушень «Nirvana», система відновлення функції ходи «G-EO Evolution», комплекс локомоторної терапії «Locomat PRO», «Lokostation», тренажери пасивного безперервного відновлення рухливості верхніх та нижніх кінцівок (ПБВР-А3, ПБВР-Е3), роботизована система для поновлення руху кисті та пальців «Hand of Hope», костюми «Атлант», «Аделі», «Гравітон» тощо.  

Для отримання реабілітаційних послуг необхідно звернутися до управління соціального захисту населення (м. Бахмач, вул. Соборності, 42, кабінет № 12, телефон 3-11-50) та надати: індивідуальну програму реабілітації з відмітками про необхідність в реабілітації, медичний висновок про інвалідність, свідоцтво про народження дитини, паспорт та ідентифікаційний номер матері.

Управління соціального захисту населення
Бахмацької райдержадміністрації