Бахмацька РДА
Анонси
 


 


Назад

Відзначили кращих тренерів та спортсменів

8 вересня, по завершенню свята спорту, відбулося нагородження тренерів та викладачів фізичної культури. Розпочала церемонію нагородження голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, яка зауважила, що Бахмаччина не стоїть осторонь спортивного життя, адже вихованці спортивних шкіл, клубів та секцій, досвідчені спортсмени є володарями численних медалей на регіональних та всеукраїнських змаганнях.

Гордістю Бахмаччини є команда легкоатлетів Бахмацького району, яка цього року виборола перше загальнокомандне місце у чемпіонаті області з легкої атлетики. В особистому заліку наша команда зайняла сім перших місць, три других та одне третє місце. Команду чемпіонів та призерів підготував тренер-викладач Батуринського відділення ДЮСШ Георгій Небощицький.

Вихованці Бахмацької ДЮСШ «Колос» тренерів-викладачів Юрія Соломського та Вікторії Сипливої приймали участь у обласних змаганнях з легкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?», де посіли ІІІ місце.

Маємо значні здобутки і у футболі. Зокрема, команда юнаків ДЮСШ 2006 р.н. старшого тренера-викладача Володимира Стецюка, здобула перемогу у фінальних обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» та стала бронзовим призером Всеукраїнського турніру з футболу в м. Суми. Вагомі результати мають і учні, яких тренують досвідчені тренери Володимир Марченко та Микола Тищенко.

Окремо необхідно відмітити магістра спорту, котрий має 1-й спортивний розряд з таїландського боксу, тренера-викладача ІІ категорії, який за три роки існування відділення по боксу домігся вагомих результатів, - Атанаса Халачева. Його вихованець на чемпіонаті України з боксу в місті Харків зайняв п’яте місце. Також у Чемпіонаті області з боксу, який проходив у місті Чернігів, його вихованці зайняли призові місця, а саме: Іванов Артур, Мироненко Ярослав – І місце, Петрик Роман – ІІ місце, Дмитренко Дмитро, Хоменко Радислав – ІІІ місце. Трьох наших боксерів попередньо було включено до складу збірної Чернігівської області з боксу.

Примножує спортивну скарбницю слави і команда "Олімпійське лелеченя" Ігоря Татаренка, яка є неодноразово переможцем районного етапу змагань та займає достойні місця в області. Також спортивна сім’я Василенків з м. Бахмач виборола призове срібло в обласному етапі Всеукраїнських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Спортсмени – орієнтувальники збірної команди Бахмацького району в чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах здобули 15 нагород (8 золотих, 5 срібних та 2 бронзові медалі), що дозволило посісти 7 місце у загальнокомандному заліку серед 17 команд з 10 областей України.

У районі діє ветеранський фізкультурно – оздоровчий рух. Футбольна команда «Ветеран» є активним учасником усіх змагань з відповідного виду спорту.

- Сьогодні я дякую всім, хто протягом багатьох років прославляв і нині звеличує рідну Бахмаччину на спортивних просторах України, приносить їй визнання – всім шановним спортсменам-ветеранам і молоді, на яку ми покладаємо великі сподівання, - зазначила очільниця району.

З метою популяризації та розвитку спорту в районі, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності громадян, особливо молоді, підняття престижу спорту й залучення населення Бахмаччини до занять спортом Тетяна Неділько ініціювала проведення урочистого відзначення кращих спортсменів району з врученням їм грошової винагороди.

Також повідомила, що вже оголошено тендер на проведення ремонту приміщення ФОКу, яке наразі перебуває в незадовільному стані. Тож першочергово заплановано здійснити ремонт покрівлі будівлі.

До привітань долучилися заступник голови районної ради Анатолій Бондар, Бахмацький міський голова Павло Шимко, депутати обласної ради – Григорій Данько та Ярослав Сторубльов.

Кращим спортсменам керівники району вручили почесні відзнаки.

Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Віктора Сипливого та Петра Черненького .

Подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради оголошені Володимиру Марченку та Юрію Соломському.

Почесні грамоти сектору сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації вручено тренерам-викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл: Івану Малашенку, Миколі Тищенку, Руслану Шарію, Вікторії Сипливій, Ігорю Татаренку, Миколі Любичу, Ігорю Пікелю та голові ФСТ “Колос” Миколі Мицику.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад20 Червня 2018 10:12
19 Червня 2018 14:17
18 Червня 2018 12:15
18 Червня 2018 11:54
18 Червня 2018 11:18
18 Червня 2018 09:35
18 Червня 2018 08:34
13 Червня 2018 10:19
11 Червня 2018 16:00
06 Червня 2018 14:05

Яку другу іноземну мову ви б вибрали при навчанні в школі?