Бахмацька РДА
Анонси
 


 


Назад

Моє село найкраще, бо моє…

День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія ж кожного населеного пункту є часточкою історії нашої держави. А її люди творять щоденною тяжкою працею. Адже життя на селі щодня ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Звичайно, одне село можна порівняти з іншим, але рідне село не можна ні з чим порівняти, бо воно єдине і неповторне. Саме про любов до рідної Красилівки говорили ведучі на Дні народженні села.

Із словами привітання до всіх присутніх звернулася сільський голова Світлана Осипенко. Вона коротко зупинилася на історії села, привітала жителів та гостей зі святом, дякувала за допомогу та підтримку керівникам сільгосппідприємств - Валерію Колоші, Ігорю Вовку та Володимиру Романенку. Слова вдячності керівник громади висловила народному депутату України Валерію Давиденку за солодощі дітям, які були роздані по завершенню заходу.

Щирі слова привітання красилівчанам адресувала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, яка завітала на свято.

- Та, живучи на цій прекрасній рідній землі, ми не вправі забувати про тих, хто віддав своє життя, свої сили для розквіту і добробуту нашої держави. Щира вдячність борцям за волю Української держави, захисникам, які не шкодуючи свого життя захищали й нині боронять нашу землю на сході країни. Ми маємо бути єдиними. Адже ще давні філософи казали: «Мужність творить переможців, єдність творить непереможених», - зазначила у своїй промові очільниця району.

Від райдержадміністрації та районної ради Тетяна Неділько вручила громаді мотокосу.

До привітань долучився заступник голови районної ради Анатолій Бондар. Усім почесним гостям були вручені запашні короваї, які згодом були роздані громаді.

Народний аматорський хор Будинку культури с. Красилівки «Козацька вольниця» подарував глядачам вінок українських пісень. Чудовим співом зачарувала всіх керівник колективу Тетяна Олійник.

Щирістю та професійним виконанням вразили хореографічні номери юних мешканців села. Та особливої уваги заслуговує композиція з прапорами «Дивна квітка», яку виконували дівчата.

Світлана Осипенко вручила подарунки найстаршим жителям, ювілярам, подружній парі, що найдовше прожила у шлюбі, наймолодшим жителям села, місцевим умільцям, творчі роботи яких були представлені на виставці.

Були відзначені ветерани Другої світової війни, чорнобильці, воїни-інтернаціоналісти. Окремі слова вдячності прозвучали на адресу 13 земляків, які відстоювали незалежність України на сході. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх борців за українську державність та волю.

Любов до рідного села, закоханість в калинову мову та дзвінкоголосу пісню, щирість та гордість за свій народ, віра в перемогу України – основні лейтмотиви святкування Дня села в Красилівці.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад20 Червня 2018 10:12
19 Червня 2018 14:17
18 Червня 2018 12:15
18 Червня 2018 11:54
18 Червня 2018 11:18
18 Червня 2018 09:35
18 Червня 2018 08:34
13 Червня 2018 10:19
11 Червня 2018 16:00
06 Червня 2018 14:05

Яку другу іноземну мову ви б вибрали при навчанні в школі?