Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Про монетизацію частини невикористаних коштів субсидії

12 вересня 2017

Управління соціального захисту населення Бахмацької райдержадміністрації повідомляє, що кількість отримувачів субсидії, які включені до списків підприємств-надавачів послуг, у яких на рахунках залишилася частина невикористаних субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення станом на 01.09.2017 року становить 4879.

Одночасно повідомляємо, що 4522 отримувачів субсидії звернулися до управління із заявою щодо виплати частини невикористаної субсидії.

Фінансування зазначених коштів буде проводитися відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Мінсітрів України від 04.03.2002 № 256 (зі змінами). Виплата частини невикористаної субсидії буде проведена після надходження відповідних коштів з бюджету.

Консультацію стосовно призначення та виплати всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій можна отримати в управлінні соціального захисту населення за телефоном «гарячої лінії» 2-17-98.

Управління соціального захисту населення
Бахмацької райдержадміністрації