Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old

Стан роботи із зверненням громадян розглянули у райдержадміністрації

12 жовтня 2017

12 жовтня відбулося засідання постійно діючої комісії з питань звернення громадян під керівництвом голови райдержадміністрації Тетяни Неділько.

Про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками 9 місяців поточного року прозвітувала головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ольга Прокопенко.

Так, за звітний період до районної державної адміністрації надійшло 555 письмових пропозицій, заяв та скарг громадян. На особистий прийом до голови райдержадміністрації звернувся 51 мешканець району. Всього громадянами було порушено 616 питань, переважна кількість яких стосувалася соціального захисту (призначення житлових субсидій, державних допомог одиноким матерям), решта - питання комунального господарства, аграрної політики, охорони здоров’я тощо.

Протягом звітного періоду проводилися прямі телефонні зв’язки населення району з керівництвом райдержадміністрації та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Зателефонувало 26 осіб, яким було надано вичерпні відповіді на питання, що їх турбували. Також головою райдержадміністрації проведено 8 громадських приймалень у населених пунктах району.

За результатами наради очільницею району дано доручення щодо постійного удосконалення роботи з розгляду звернень громадян. Зокрема, наголошено недопускати надання необґрунтованих, неповних відповідей на звернення громадян і порушувати терміни їх розгляду.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації