Бахмацька РДА
Анонси

Назад

1-ий етап «Адреналіну 2017-2018»  стартував

Уже 8-ий рік Чернігівська обласна федерація спортивного туризму проводить Відкритий кубок Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін», у якому беруть участь команди з різних районів нашої області, а також Київської, Сумської, Полтавської, Миколаївської.

Цьогоріч Кубок розпочався на Покрову, 13-17 жовтня, першим етапом – Відкритим Кубком м. Прилуки, де Бахмаччину представляла команда «Піраньї» (Корень Дмитро, Ільченко Владислав, Башук Дар’я, Глущенко Анастасія, Ковтун Євгенія, Строгий Павло).

Для 4-ох Бахмацьких спортсменів ці змагання були першими виїзними, але діти показали непогані результати. Корень Д. посів ІІІ місце серед хлопців молодшої групи, а Ільченко В. – 4. Строгий П. був третім також серед найменших учасників 2006-2008 р.н.

В особисто-командній смузі перешкод бахмачани були 7-ми. У загальному заліку зв'язок – 6-ми (Корень Д. і Ільченко В. посіли ІІ місце серед чоловічих зв'язок). На командній «Смузі перешкод» – теж 6-ми.

У загальному заліку «Піраньї» утрималися на 6-ому місці серед 11 команд своє вікової групи.

Змагання відбувалися на території парку Прилуцького Центру дитячої та юнацької творчості серед прекрасної осінньої природи, а погода була сприятливою: дощ хоч і зривався кілька разів, але дав змогу організаторам провести й закінчити змагання. Додому юні спортсмени привезли не лише грамоти й медалі, але й незабутні враження.