Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Привітали тих, хто своєю творчістю дарує людям радість і красу

09 листопада 2017

Щорічно 9 листопада відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва, які працюють для того, щоб дарувати людям тепло, любов і радість, віддаємо шану тим, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Саме сьогодні, у районному Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений цій події.

Найтепліші привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів линули від голови райдержадміністрації Тетяни Неділько, голови районної ради Віктора Міщука, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Олексія Ситайла, Бахмацького міського голови Павла Шимка, директора районного Будинку культури Олександра Гненика.

- Бахмаччина має особливий колорит. Адже наш край — духовна скарбниця та благодатна нива для мистецької діяльності. І ми усвідомлюємо, наскільки вагомою є ваша місія, адже ви забезпечуєте духовне буття людей, сприяєте об'єднанню нації та формуванню національної пам'яті. Незважаючи на самопочуття, суспільний неспокій, ви виходите на сцену, даруючи гарний настрій та життєвий оптимізм, за що вам низький уклін і людська шана. Символічно, що цього дня ми відзначаємо ще одне свято нашої культури - День української писемності та мови. Я вважаю, що любов і повага до української мови мають об'єднати наш народ. Адже живе українська мова - живе й Україна. І ми, українці, маємо бути свідомі своєї відповідальності за долю рідної землі. І сьогодні, коли наша держава героїчно долає виклики і загрози, утверджує незалежність та суверенітет, відстоює честь і гідність, саме наша калинова мова і самобутня культура додають нам сил у боротьбі, яка, я впевнена, обов’язково завершиться нашою перемогою, - зауважила у своїй промові голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

У знак глибокої поваги, за вагомий внесок у розвиток української культури, народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди професійного свята кращі працівники культури були нагороджені почесними відзнаками від гостей свята.

У теплій святковій атмосфері проходило святкове дійство. Дружніми оплесками зустрічали виступи талановитих колективів та артистів художньої самодіяльності працівники культури району. Адже, хто як не вони розуміють, що нашій громаді потрібна сучасна конкурентоспроможна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутній традиції. Тож нехай вона буде відкритою і доступною кожному.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації