Бахмацька РДА
Анонси
 


 


Назад

Його тримають два крила

День інформації «Його тримають два крила» ознайомив користувачів з життєвим і творчим шляхом письменника – травозная, члена спілки письменників України, майстра народного мистецтва Просяником Іваном Гарасимовичем, адже він наш талановитий земляк, причому книжки пана Івана – дійсно надзвичайно популярні!

Та й у наших бібліотеках вони не залежуються на полицях. Написані просто й проникливо, легко читаються і стають буквально настільними збірками, добрими, незрадливими порадниками на щодень, адже містять силу-силенну прадавніх народних рецептів та іншої цікавої інформації, багато мудрих, влучних, соковитих висловлювань, котрі хочеться вивчати напам’ять і цитувати.

Бібліограф з питань краєзнавства Гросман Я.С. зацікавила присутніх його творчим доробком та представила краєзнавчо – інформаційний листок «Іван Просяник – цілитель душі і тіла».

Користувачі читали уривки з улюблених творів письменника, переглянули відео – репортаж з презентації картин митця у Чернігівському художньому музеї, ознайомилися з книжковою виставкою «Іван Просяник – цілитель душі тіла» та заслухали цікаву розповідь Івана Гарасимовича про народні традиції та культуру наших пращурів.

Інна Воскобойник, бібліотекар центральної бібліотеки КЗ Бахмацька ЦБС

Назад09 Липня 2018 16:31
26 Червня 2018 12:15
13 Червня 2018 10:19
11 Червня 2018 16:00
06 Червня 2018 14:05

Яку другу іноземну мову ви б вибрали при навчанні в школі?