Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Гордість Бахмаччини - Роман Петрик став бронзовим призером серед юніорів

13 листопада 2017

13 листопада голова райдержадміністрації Тетяна Неділько завітала на урочисту лінійку до Бахмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5, на якій відбулося нагородження кращого спортсмена-боксера Романа Петрика та його тренера-викладача Атанаса Халачева.

З 23 по 29 жовтня в місті Одеса проходив чемпіонат України з боксу серед юніорів. На змагання прибуло 26 команд зі всіх регіонів України загальною чисельністю 301 чоловік. Наш земляк Роман Петрик зайняв третє місце серед п’ятнадцяти учасників у своїй ваговій категорії 80 кг, виборовши бронзову медаль та Грамоту Міністерства молоді та спорту України.

- Заняття боксом завжди було популярним, і сьогодні його популярність продовжує зростати. Цьому сприяє ціла плеяда відомих українських спортсменів, які досягли і зараз продовжують досягати неабияких висот у цьому  виді спорту - брати Клички, Василь Ломаченко, Олександр Гвоздик, Олександр Усик. Тож бажаю тобі досягти ще більших висот, прославляючи Бахмаччину та Україну на світових рингах, - зазначила у вітальній промові очільниця району.

Привітати переможця також завітали голова районної ради Віктор Міщук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Журба, завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Діденко.

Відзначили й Атанаса Халачева, тренера-викладача ІІ категорії, магістра спорту, котрий має 1-­й спортивний розряд з таїландського боксу. Йому вручено Почесну Грамоту  сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Тож, сподіваємося, що незабаром і в нашому районі відкриється облаштована зала для занять боксом. Адже жоден інший вид спорту так не розвиває стійкий характер і волю до перемоги, як бокс. Тут не обійтися однією спритністю і реакцією, тут потрібна фізична сила і стратегічне мислення.

- Бокс формує  характер, вимагає терпіння і витривалості, вміння передбачати рухи супротивника і вибирати момент для удару. Нарешті, завдавати сильний і точний удар, - стверджують Атанас Халачев та його вихованець – Роман Петрик.

 

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації