Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Нетелі - це велика допомога людям

14 листопада 2017

Жителі нашого села — народ працьовитий, дають толк і городам, і пасікам, і садкам та живності, — розповідає Бахмацький сільський голова Наталія Гришко. —  Та в особливій пошані в моїх односельчан — корівки, які дають у достатку молочні продукти до столу. А для багатьох родин  - це й реальне фінансове джерело.

У рамках виконання заходів районної Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Бахмацького району на 2016-2020 роки, 14 листопада в. о. голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Лелюшок та керівник Бахмацької громади Наталія Гришко передали племінну корівку багатодітній родині Наталії та Миколі Пашкам, які проживають в хуторі Пашків. Вони виховують шестеро дітей, які не тільки гарно навчаються, але й займають призові місця в районних олімпіадах.

У спілкуванні з господарями, в. о. голови райдержадміністрації Галина Рибальченко привітала родину та зазначила, що це буде суттєвою допомогою в їхньому господарстві. Зокрема, поцікавилася їх нагальними проблемами і турботами, та запевнила, що влада й надалі буде надавати підтримку та допомогу.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації