Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Покладання квітів, урочисті та концертна програма - так на Бахмаччині відзначили свята

06 грудня 2017

6 грудня в Бахмацькому районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня волонтерів, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.

На початку заходу голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та заступник військового комісара Бахмацького районного військового комісаріату Сергій Гриценко вручили відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Президентські відзнаки отримали старший сержант Олег Гурин, капітан Олег Калиняк, майор Олександр Панченко, солдат Максим Соболь, солдат Володимир Шкавро, солдат Сергій Юр’єв, солдат Олексій Яковлєв.

День захисника України – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Тож за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави та з нагоди Дня Збройних Сил України Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

- майора Миколу Кириченка, начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Бахмацького районного військового комісаріату;

- майора Сергія Гриценка, заступника військового комісара-начальника мобілізаційного відділення Бахмацького районного військового комісаріату.

- Спасибі за вашу працю,  високий професіоналізм,  відданість присязі, а головне - за високий прояв патріотизму, за любов до рідної землі. Ви - надійний щит Вітчизни. Адже фактично наново відродившись в умовах війни з агресором, українське військо пройшло горнило випробувань, зміцніло, надбало  досвіду і впевненості у своїх силах та зламало загарбницькі плани озброєного до зубів ворога. Сьогодні у важких, виснажливих боях створюється сучасна національна армія, для якої служіння народу – то  найвища честь і обов’язок. Є чим пишатися і військовослужбовцям Бахмаччини, які вписали в історію Збройних сил України не одну яскраву сторінку, - зазначила у вітальному слові Тетяна Неділько.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих земляків, які віддали свої життя за волю України та її європейське майбуття.

Волонтерів, військовослужбовців, керівників територіальних громад та депутатів привітали також голова районної ради Віктор Міщук, Бахмацький міський голова Павло Шимко, голова Асоціації місцевих рад Бахмаччини Наталія Гришко, голова ГО «Бахмацька районна територіальна спілка товаришів-воїнів АТО» Володимир Брюховецький, помічник народного депутата України Валерія Давиденка - Володимир Мельник, від Бахмацького районного осередку УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Едуард Левчановський,  голова Бахмацького РК Профспілки працівників державних установ Микола Литвин.

У ході заходу привітали волонтерів. Не випадково, що у календарі їхнє свято стоїть на день раніше. Це ті люди, які є вірними побратимами,  справжніми друзями. Адже, коли виникла загроза єдності держави, поряд з військовими на захист стали саме вони - цивільні люди і робили все можливе, щоб допомагати нашим воїнам. За патріотизм, активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Наталію Кот та Олега Мартинова, волонтерів громадської організації «ВОГОНЬ ВІДРОДЖЕННЯ».

У ході урочистостей привітали й працівників органів місцевого самоврядування та депутатів, професійне свято яких ми відзначаємо 7 грудня.

За сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджені:

- Анатолій Бондар, заступник голови районної ради;

- Світлана Книга, керуючий справами-начальникк організаційного відділу виконавчого апарату районної ради;

- Наталія Риженко, Тиницький сільський голова;

- Наталія Гришко, Бахмацький сільський голова;

- Валентин Бойко, Гайворонський сільський голова;

- Інна Ярмоленко, секретар Гайворонської сільської ради;

- Інна Карпенко, Фастовецький сільський голова;

- Віталій Дзюба, депутат районної ради;

- Микола Олех, депутат районної ради;

- Олег Миколаєнко, депутат районної ради;

- Мирослава Нагай, депутат районної ради;

- Микола Іванюк, депутат районної ради;

- Ольга Гриценко, депутат Тиницької сільської ради;

- Тетяна Крисенко, депутат Бахмацької сільської ради.

Святковий настрій подарували колективи районного Будинку культури та Бахмацької районної школи мистецтв імені Андрія Розумовського. Нехай свята додадуть нам наснаги, оптимізму та віри у прийдешній день.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації