Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Підводимо підсумки - будуємо плани на майбутнє

05 січня 2018

5 січня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько разом з заступником голови райдержадміністрації Галиною Рибальченко провели співбесіду з Пальчиківським сільським головою Олександром  Князєвим, на якій підвели підсумки роботи та окреслили основні напрямки для розвитку громади.

Підводячи підсумки за минулий рік, можна сказати, що багато питань вирішували відразу ж на місцях. Надавалися роз’яснення з основних питань, які найбільше турбують населення: нарахування субсидій, земельні відносини, пенсійні виплати, інше. Важливо, що люди довіряють сільському голові і підтримують його. Так працювати набагато легше.

Характеризуючи 2017 рік можна зробити висновок, що він для громади с. Пальчики і зокрема для району став роком викликів і конкретних справ. Проте, можна впевнено сказати, що цей рік відзначився поступовим кроком вперед в питаннях розвитку громади.

  - 2018 рік окреслює перед нами нові виклики, нові перспективи. І тільки спільними зусиллями райдержадміністрації та громади, ми вирішимо актуальні проблеми життєдіяльності села, - зазначила Тетяна Неділько.

 Олександр Князєв подякував за взаєморозуміння та підтримку керівництву райдержадміністрації.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації