Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Обговорили питання стану доріг на території Фастовецької громади

10 січня 2018

10 січня під керівництвом голови райдержадміністрації Тетяни Неділько відбулася нарада щодо утримання  доріг на території Фастовецької сільської ради. Зокрема, особливе занепокоєння викликає стан автомобільної дороги загального користування місцевого значення С250123 Шевченка-Грушівка, яка з 1 січня  поточного року знаходиться в підпорядкуванні Управління капітального будівництва облдержадміністрації.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко,  Фастовецький сільський голова Інна Карпенко, начальник філії «Бахмацький райавтодор» Віталій Кот, т.в.о. начальника відділу у Бахмацькому районі ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області Тетяна Сиплива, заступник директора ТОВ «Агродмитрівське» Володимир Іванько та начальники окремих підрозділів райдержадміністрації.

Як відомо, ця дорога протяжністю 3,4 км, ґрунтова, і знаходиться в незадовільному стані, що спричиняє виникнення ряду проблемних питань, серед яких – забезпечення населення громади продуктами першої необхідності, здійснення підвозу учнів до навчального закладу. Зважаючи на актуальність існуючих проблем, вирішено терміново визначити обсяг виконання робіт, а саме -  грейдерування та підсипка.

Також у ході наради обговорено питання щодо встановлення власника млина, який знаходиться на даній території, та рекомендовано Фастовецькому сільському голові вивчити питання щодо можливості взяття на баланс польової дороги Фастівці-Грушівка відповідно до чинного законодавства.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації