Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Відвідали сім’ї загиблих воїнів-афганців та учасників АТО

12 лютого 2018

Традиційно напередодні Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівництво району зустрічається з сім’ями загиблих воїнів-афганців.

Сьогодні, 12 лютого, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та заступник голови районної ради Анатолій Бондар спільно з головою Бахмацького районного осередку Української спілки воїнів-афганців (воїнів-інтернаціоналістів) Валерієм Колошею відвідали сім’ї солдат, загиблих в Афганістані, - Володимира Іващенка із села Тиниця, Олександра Охотника із села Григорівка та Олега Федоренка із села Фастівці.  

У ході спілкування йшлося про тяжкі втрати, матері згадували  полеглих синів, які не повернулися з тієї страшної війни, про болючі рани, які й досі не загоїлись.

- Ви зазнали великого болю і горя, але ваші сини виконували свій військовий обов’язок в іншій державі, - зазначила Тетяна Неділько та запевнила, що влада й надалі буде підтримуватиме родини воїнів-афганців.

Також цього дня посадовці та громадські активісти відвідали родини загиблих героїв сьогодення: Василя Прохорського, Олександра Ровного, Володимира Лестухи, Олександра Пащенка, Юрія Бутусова, Віктора Кеслера, Владислава Пилиповського, Сергія Кошмала, Юрія Савченка, Юрія Мальцева.

Родинам загиблих героїв вручили матеріальну допомогу та продуктові набори.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації