Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Вшанували воїнів-інтернаціоналістів та героїв сьогодення

13 лютого 2018

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-а річниця від дня виведення радянських військ з Афганістану. Це день скорботи і вшанування пам’яті тих, хто не повернувся додому з афганської війни, і свято для тих, хто залишився живий і тепер серед нас. Ми також вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, віддаємо шану усім, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах. Їхні героїчні вчинки є прикладом сумлінного виконання військового обов’язку героїв, які на даний час захищають нашу територіальну цілісність у східній частині України.

Сьогодні, 13 лютого, в райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району з воїнами-інтернаціоналістами та учасниками АТО. У ході спілкування голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Анатолій Бондар, Бахмацький міський голова Павло Шимко, голова Бахмацького районного осередку Української спілки воїнів-афганців (воїнів-інтернаціоналістів) Валерій Колоша, керівники районних служб обговорили низку питань, які турбують сьогодні воїнів, та проаналізували, що зроблено для цієї категорії громадян.

Урочисті заходи продовжилися у районному Будинку культури. Звертаючись до учасників заходу, Тетяна Неділько, зазначила, що в ті часи українські юнаки солдатський обов'язок виконали чесно, гідно, з козацькою звитягою.

- Сьогодні, коли над Україною нависла загроза втрати цілісності та суверенітету, коли агресор  веде жахливу війну й гинуть мирні люди, для українського народу та сучасних воїнів Збройних Сил України, духовні цінності та досвід учасників бойових дій мають величезне значення. Ви одними з перших  стали на захист України, активно долучились до волонтерського руху, котрий став потужною підтримкою для українського війська, - акцентувала очільниця району.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять полеглих героїв.

Вітальні слова на адресу воїнів-афганців пролунали також від заступника голови районної ради Анатолія Бондаря, Бахмацького міського голови Павла Шимка, голови Бахмацького районного осередку Української спілки воїнів-афганців, депутата обласної ради Валерія Колоши та помічника народного депутата України Валерія Давиденка - Володимира Мельника.

Кожен виступаючий висловлював сподівання і надію на швидше встановлення довгоочікуваного миру на українській землі.

З нагоди свята оголошено Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради воїнам-інтернаціоналастам - Миколі Бабіну, Віктору Сергієнку, Анатолію Бугаю.

Урочистості супроводжувалися концертними номерами гуртів «Набат» та «Смоляни», які подарували глядачам музичні, поетичні та танцювальні номери.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації