Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Чарівних пані та панянок привітали зі святом Весни

07 березня 2018

Почуй мене, весь світ,

Я – українка!

Гаряче серце й щира простота,

На всій землі найвродливіша жінка,

Слабка і сильна, грішна і свята!

 

7 березня в приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди свята жіночності, краси і любові.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Тетяна Неділько привітала бахмачанок та побажала міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, радості від дітей, онуків і всіх щедрот людського життя.

- Турботлива мама та ідеальний керівник, лагідна дружина і надійний професіонал – такою жінка може бути одночасно. Нині жінки  захищають від агресора свободу і незалежність держави, рятують  життя наших воїнів, стали волонтерами та просто надійним тилом для своїх чоловіків. І за це вам шана і вдячність. Особливі слова подяки дружинам, які чекали або ж чекають на повернення захисників. Доземний  уклін матерям, які втратили синів-героїв. Дякуємо, що ви і сьогодні поруч з нами та берете активну участь у громадському житті Бахмаччини, - наголосила очільниця району.

Зі словами вітання до жінок також звернулися голова районної ради Віктор Міщук та Бахмацький міський голова Павло Шимко.

За традицією, керівники району і міста вручили жінкам відзнаки та тюльпани, які символізують весну й сонячні посмішки.

Почесними грамотами нагороджено:

Ірину Мартиненко - учителя біології Бахмацької гімназії Бахмацької районної ради Чернігівської області;

Юлію Горову - депутата Бахмацької районної ради;

Раїсу Непідберезу - провідного методиста організаційно-методичного центру культурно-освітньої роботи та народної творчості районного Будинку культури.

Подяку оголошено:

Ірині Сторубльовій  - учителю початкових класів Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Бахмацької районної ради Чернігівської області;

Світлані Осипенко  - Красилівському сільському голові;

Світлані Євтушенко  - депутату Бахмацької районної ради;

Ірині Таценко  - депутату Бахмацької районної ради;

Альоні Вовк - військовослужбовцю військової частини А1376, старшому лейтенанту;

Ганні Іванько - методисту центральної районної бібліотеки комунального закладу «Бахмацька централізована бібліотечна система»;

Ірині Артеменко - завідуючій фельдшерським пунктом с. Білі Вежі комунального закладу «Бахмацький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бахмацької районної ради Чернігівської області;

Людмилі Ведмідь - лікарю невропатологу поліклінічного відділення Бахмацької центральної районної лікарні;

Валентині Кичці - підсобному робітнику виробничого підрозділу Бахмацька колійна машинна станція регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця»;

Світлані Антоненко - економісту І категорії виробничого підрозділу пасажирського вагонного депо станції Бахмач філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Українська залізниця».

Щиро подякували та низько вклонилися матерям загиблих Героїв за те, що виростили і виховали справжніх чоловіків – патріотів України.

Також помічник народного депутата України Валерій Давиденко - Володимир Мельник передав щирі вітання від народного депутата всім жінкам Бахмаччини та вручив Грамоту Верховної Ради України голові райдержадміністрації Тетяні Неділько.

Творчі вітання та святковий настрій подарували жінкам працівники Будинку культури та дитячі колективи.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації