Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Бахмацька волейбольна ліга

12 березня 2018

11 березня у спортивному залі Бахмацької ЗОШ І-ІІІст. №5 відбувся останній тур Бахмацької волейбольної ліги серед чоловічих аматорських команд. У змаганнях взяло участь 5 команд:

ВК «Григорівка» с. Григорівка;

ВК «Радгосп» м. Бахмач;

ВК «Бахмач» м. Бахмач;

ВК «Зеніт» с. Стрільники;

ВК «Патріот» с.Іванівка, Борзнянський р-н.

У першій грі зустрілися команди ВК «Бахмач» та ВК «Патріот», у трьох партіях перемогу святкували волейболісти з Бахмача, тим самим забезпечивши собі перше місце у змаганнях. У другій зустрічі ігрового дня у чотирьох партіях перемогу святкували спортсмени команди «Зеніт» с. Стрільники, вони ж і посіли друге місце, третіми залишилися гравці з с. Іванівка, четверте місце у команди з Григорівки і п’ятими у змаганнях Бахмацької волейбольної ліги стали гравці з команди ВК «Радгосп». Кращими гравцями турніру визнані Мойсєєв Олександр з команди ВК «Бахмач», Кеда Максим, який представляв команду «Патріот» та Павленко Андрій з команди «Зеніт» с. Стрільники.

На церемонії нагородження перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Неволько привітав всіх учасників змагань, побажав спортсменам здоров’я, успіхів на спортивних майданчиках та нагородив команди кубками, медалями та статуетками.

Сектор сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації