Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Проведення семінар-наради з питань архівної справи

14 березня 2018

13 березня керівник апарату райдержадміністрації Людмила Бурдюг провела семінар-нараду з питань архівної справи. У семінар-нараді взяли участь керівники відділів та секторів апарату райдержадміністрації та начальник архівного відділу райдержадміністрації.

Людмила Олегівна наголосила на тому, що райдержадміністрація, як юридична особа,  включена у Список № 1 юридичних осіб - джерел формування Національного архівного фонду (далі – НАФ), в яких формуються документи НАФ. У зв’язку із ліквідацією та реорганізацією деяких відділів та секторів апарату райдержадміністрації є необхідність у проведенні експертизи цінності документів апарату райдержадміністрації за 2016-2017 роки. За результатами експертизи цінності документів необхідно відібрати справи постійного зберігання, тривалого (понад 10 років) зберігання, тимчасового зберігання (до 10 років включно) та ті, що підлягають знищенню у зв’язку із закінченням строків їх зберігання.

На семінар-нараді виступила Ірина Смаглюк, начальник архівного відділу райдержадміністрації, яка нагадала присутнім про правила, яких необхідно дотримуватись при формуванні справ, наголосила на вимогах при оформленні справ, що підлягають архівному зберіганню та складанні описів справ.

Підводячи підсумки семінар-наради, керівник апарату райдержадміністрації   наголосила  на персональній відповідальності кожного керівника відділу та сектору апарату райдержадміністрації у проведенні роботи по формуванню, упорядкуванню, описуванню справ та передачу їх на зберігання до архівного підрозділу апарату райдержадміністрації.