Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Відбувся І етап І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

12 квітня 2018

12 квітня у райдержадміністрації відбувся перший етап першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Метою проведення  Конкурсу  є  зростання  професіоналізму, відкритості, інституційної   спроможності   державної   служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Участь у Конкурсі взяли 6 державних службовців, з яких 3 кандидати в номінації «Кращий керівник» та 3 кандидати у номінації «Кращий спеціаліст».

У першому етапі Конкурсу учасники пройшли онлайн-тестування на знання Конституції України,  Закону України «Про державну службу», Закону України «Про запобігання корупції» та спеціального законодавства.

Другий етап, у якому конкурсанти виконуватимуть ситуаційні завдання щодо складання ділових документів, відбудеться 16 квітня. А 20 квітня, у третьому етапі, учасникам Конкурсу запропонують практичні завдання з володіння сучасними комп’ютерними технологіями.

Організаційним комітетом буде розглянуто матеріали і затвpерджено результати виконання конкурсних завдань учасниками та визначено переможців І туру конкурсу «Кращий державний службовець».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації