Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Розвивати громаду та спільно працювати на благо її жителів - першочергове завдання Батуринської ОТГ

16 квітня 2018

Щороку питання місцевого значення територіальних громад вирішуються на загальних зборах громадян за місцем проживання.

13 квітня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько взяла участь у загальних зборах Батуринської об’єднаної територіальної громади.

На заході також були присутні: начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зоя Фурсова, головний лікар КЗ «Бахмацький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вікторія Петройтіс, військовий комісар Бахмацького райвійськкомату Олександр Григорчук, державний кадастровий реєстратор відділу в Бахмацькому районі Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області Олександр Откидач, начальник Бахмацького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій Бахмацького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Домишлинець, помічник народного депутата України Валерія Давиденка - Володимир Мельник.

Із звітом про економічний та соціально-культурний розвиток громади у 2017 році виступив  Батуринський міський голова Леонід Душа.

У своєму виступі він акцентував увагу на нагальних проблемах громади та відмітив плани і напрямки роботи на 2018 рік. Серед пріоритетних напрямків роботи - капітальний ремонт доріг, роботи з будівництва вуличного освітлення, виготовлення Генерального плану, капітальний ремонт даху та їдальні Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Григора Орлика.

Керівник об'єднаної громади Леонід Душа подякував за фінансову підтримку народному депутату України Валерію Давиденку.

Жителями громади піднімалися питання щодо автобусного  сполучення, благоустрою населеного пункту та інші.

Про оформлення субсидій на комунальні послуги, тверде паливо, газ, оздоровлення учасників АТО, виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня, медичну реформу, зміни в земельному законодавстві, в пенсійному забезпеченні, призов на строкову військову службу поінформували представники відповідних служб району.

Помічник народного депутата України Валерія Давиденка - Володимир Мельник порзвітував про діяльність народного депутата.

Підсумовуючи збори, голова райдержадміністрації  Тетяна Неділько наголосила, що добробут громади в першу чергу залежить від злагоджених дій, виважених рішень, спільних зусиль жителів населеного пункту, які повинні проявляти ініціативу та бути рушіями розвитку громади і лише тоді буде позитивний результат у роботі.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації