Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Багатодітні матері до Дня матері отримали щирі привітання й подарунки

15 травня 2018

Усе в нашому житті пов’язане із жінкою. Жінка – мати, бабуся, дружина, кохана. Але перш за все вона є матір’ю. Ніжна та дбайлива, мудра та невтомна берегиня великого сімейного вогнища, вона народжує та виховує дітей, даруючи їм материнську ласку та турботу. Такі жінки живуть серед нас. І як добре, що держава приділяє їм особливу увагу.

15 травня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько привітала багатодітних матерів з м. Бахмача, у родинах яких виховується 5 і більше дітей. Дуже тепла атмосфера панувала під час зустрічі.

Вітаючи матерів з Днем матері, очільниця району відмітила особливу роль жінки-матері, висловила свою вдячність матерям за належне виховання підростаючого покоління, та безмежну подяку тим жінкам, котрі чекають своїх чоловіків, які відстоюють волю України на сході. Також побажала всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, душевного спокою, любові, непохитної міцності родинних стосунків та гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях.

Загалом на Бахмаччині проживає 41 родина, в яких виховується близько двохсот неповнолітніх дітей. Усі ці сім’ї отримали подарунки з нагоди свята.

 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації