back

Привітали медійників Бахмаччини

08 червня 2018

Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос — більш нічого.

А серце б’ється — ожива,

Як їх почує!..

6 червня працівники засобів масової інформації України, а це - журналісти, оператори, фотографи, редактори газет та інтернет-видань святкували своє професійне свято – День журналіста.

З цієї нагоди голова райдержадміністрації Тетяна Неділько привітала районних медійників – колективи районної газети «Голос Присеймів’я» та районної незалежної газети «Порадник».

На зустрічах йшлося про те, що сучасний світ важко уявити без засобів передачі інформації, без професійного погляду на факти та події нашого життя. Саме завдяки районним засобам масової інформації читачі оперативно отримують об’єктивну та правдиву інформацію.

Очільниця району відзначила важливість професійної діяльності, якість, об'єктивність, творчий підхід та всебічність у висвітленні життя нашого району та його розвитку.

Професія журналіста престижна й необхідна для демократичного розвитку суспільства.

За сумлінну працю в ім’я незалежної України Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджено Тамару Силку, редактора районної газети, директора ТОВ «Голос Присеймів’я».

- У редакції працюють злагоджені команди, які готують цікаві, неупереджені та різноформатні матеріали для читацької аудиторії, - відзначила Тетяна Неділько та побажала колективам вагомих творчих успіхів на газетярській ниві, гострого пера, натхнення, великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, нових ідей і найголовніше – отримувати задоволення від своєї роботи.

Редактори газет дякували за сердечні вітання журналістським колективам з нагоди професійного свята і висловили сподівання, що газети, незважаючи на існуючі фінансові, організаційні проблеми, і надалі залишатимуться бажаними гостями в багатьох родинах та надійними друзями.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації