back

Треті роковини загибелі учасника АТО Віктора Кеслера. Пам’ятаємо…

12 червня 2018

Ім’я Віктора Кеслера добре відоме не лише в с. Курінь, у районі, а й за його межами. Герой, який віддав своє життя, захищаючи Батьківщину.

Нині, 12 червня, минає три роки з дня трагічної загибелі нашого земляка в зоні проведення антитерористичної операції. Сьогодні, у  день роковин, до пам’ятника полеглого військового на знак вшанування пам’яті лягли квіти.

Пам’ять про Героя України, який пожертвував заради миру в Україні своїм життям, завжди житиме у серцях рідних, близьких, друзів, земляків. 

Народився Віктор 14 травня 1973 року в селищі Красногорське Ташкентської області (Узбекистан).

У 1985 році його сім’я переїжджає в Україну. 1990 року закінчив Борзнянську ЗОШ І-ІІІ ст., після закінчення якої навчався в Конотопському професійно-технічному училищі №4, де отримав спеціальність – столяр.

У 1991 році був призваний на службу до Збройних Сил України, яку проходив у танкових військах. Після демобілізації зі строкової служби працював столяром. Останнім часом – будівельником у м. Київ.

Разом з сім’єю проживав у селі Курінь Бахмацького району.

Мобілізований до лав Збройних Сил України у лютому 2015 року.Військову підготовку проходив у 169-му Навчальному центрі сухопутних військ України (селище Десна Козелецького району).

Старшина, командир танку 30-ї окремої механізованої бригади (місто Новоград-Волинський Житомирської області).

Загинув 12 червня 2015 року внаслідок мінометного обстрілу опорного пункту українських військ у районі селища Луганське Артемівського району Донецької області.

Похований 17 червня 2015 року в селі Курінь Бахмацького району Чернігівської області.

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).