back

Вирішується питання щодо придбання житла учаснику АТО

12 червня 2018

12 червня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела нараду щодо придбання житла воїну АТО. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко,  Бахмацький сільський голова Наталія Гришко, завідувач сектором містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Микола Салабуто, керівник ГО «БАХМАЦЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА СПІЛКА ТОВАРИШІВ - ВОЇНІВ АТО» Володимир Брюховецький.

На засіданні вирішувалося питання придбання житла для військовослужбовця, який брав безпосередню участь у антитерористичній операції та перебуває на квартирному обліку й потребує поліпшення житлових умов.

На виконання Програми соціального захисту ветеранів та діяльності ветеранських організацій району на 2018 рік передбачено видатки на придбання житла учаснику АТО  в сумі 250,0 тис. грн.

У ході наради обговорено порядок та проблемні питання, які виникають в процесі організації придбання житла. Також  керівнику Бахмацької сільської громади рекомендовано провести підбір житла, яке б задовольнило потреби військовослужбовця та відповідало необхідним вимогам.  

Загальний відділ апарату райдержадміністрації