back

Тривають роботи з облаштування боксерської зали

13 червня 2018

За облаштування боксерської зали  взялися на Бахмаччині. Така задумка виникла з метою виховання у підлітків принципів здорового способу життя, що помітно зміцнює їх фізично, гартує волю, виховує чоловічий характер. Тож нині демонтовано приміщення в Бахмацькому районному Будинку культури, де буде розташовано майбутню боксерську залу, якої нині так потребують спортсмени-боксери. Адже у секції боксу наразі займається 48 учнів (4 групи по 12 дітей). Саме вони і заявляють про себе на турнірах різних рівнів. Так, Роман Петрик став бронзовим призером Чемпіонату України з боксу серед юніорів, який відбувався в Одесі. Гарно показав себе на ринзі Ярослав Мироненко, котрий брав участь у Міжнародному турнірі в Білорусі.

Окремо необхідно відзначити магістра спорту, котрий має 1­й спортивний розряд з таїландського боксу, тренера­-викладача ІІ категорії, який за чотири роки існування відділення з боксу домігся вагомих результатів, ­ Атанаса Халачева. Його вихованець на чемпіонаті України з боксу в місті Харків зайняв п’яте місце. Також у Чемпіонаті області з боксу, який проходив у місті Чернігів, його вихованці зайняли призові місця, а саме: Іванов Артур, Мироненко Ярослав – І місце, Петрик Роман – ІІ місце, Дмитренко Дмитро, Хоменко Радислав – ІІІ місце. Трьох наших боксерів попередньо було включено до складу збірної Чернігівської області з боксу.

Отож,  невдовзі умови для занять стануть зручнішими, і виростуть на Бахмаччині ще й нові переможці. 

Голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, яка сьогодні ознайомилася з ходом ремонтних робіт у приміщенні,  переконана, що боксерська секція зробить чимало користі для міста, адже нам потрібні загартовані молоді люди, які вміють дивитися небезпеці в очі і зможуть захищати себе і свою родину.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації