Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулися засідання постійних комісій

03 липня 2018

Сьогодні відбулися засідання постійних комісій районної ради, участь в яких взяли голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На комісях розглянуті питання згідно з планами роботи постійних комісій та проекти рішень, які плануються винести на розгляд сесії районної ради.

У роботі постійної комісії з питань бюджету розглянуто п'ять питань, яка пройшла під головуванням голови комісії - Василя Булаха.

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності, голова Олександр Євченко, розглянула дванадцять питань порядку денного.

Членами постійної комісії з питань сільського господарства, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища розглянуто одинадцять питань під керівництвом голови комісії — Анатолія Супруна.

Під головуванням Світлани Шатан - голови комісії з питань гуманітарної та соціальної сфери, було розглянуто вісім питань порядку денного, чотири з яких комісія рекоменує винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Михайло Кривуля — голова комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики разом з членами комісії розглянув три питання порядку денного.

У результаті обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії районної ради.