Бахмацька РДА
Анонси
 


 


Назад

Відбулися засідання постійних комісій

Сьогодні відбулися засідання постійних комісій районної ради, участь в яких взяли голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На комісях розглянуті питання згідно з планами роботи постійних комісій та проекти рішень, які плануються винести на розгляд сесії районної ради.

У роботі постійної комісії з питань бюджету розглянуто п'ять питань, яка пройшла під головуванням голови комісії - Василя Булаха.

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності, голова Олександр Євченко, розглянула дванадцять питань порядку денного.

Членами постійної комісії з питань сільського господарства, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища розглянуто одинадцять питань під керівництвом голови комісії — Анатолія Супруна.

Під головуванням Світлани Шатан - голови комісії з питань гуманітарної та соціальної сфери, було розглянуто вісім питань порядку денного, чотири з яких комісія рекоменує винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Михайло Кривуля — голова комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики разом з членами комісії розглянув три питання порядку денного.

У результаті обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії районної ради.

 

 

Назад09 Липня 2018 16:31
26 Червня 2018 12:15
13 Червня 2018 10:19
11 Червня 2018 16:00
06 Червня 2018 14:05

Яку другу іноземну мову ви б вибрали при навчанні в школі?