Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

У центрі уваги - районна бібліотека

10 липня 2018

Бібліотека –  центр духовної культури, який залишається доступним для усіх верств населення. Всього до централізованої бібліотечної системи входить 24 бібліотеки-філії, серед них - центральна районна бібліотека, районна  бібліотека для дітей, міська бібліотека-філія № 1 у м. Бахмач,   решта - в сільській місцевості. У бібліотеках проводяться різноманітні масові заходи, працюють гуртки та клуби, запроваджуються  нові  читацько-мистецькі проекти.

На сьогодні послугами центральної районної  бібліотеки користуються  понад  3 тисячі мешканців міста, що доводить необхідність бібліотеки як джерела знань та культурного осередку. І, звичайно ж, у закладі мають бути створені необхідні умови. Тому останнім часом тут кипіла робота, яку особисто інспектувала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

Нині вже завершено ремонт ганку: здійснено заміну вікон та дверей, обшито фасад,  виконано облицювання сходів плиткою, встановлено світильники  з датчиками руху, для зручності людей поважного віку облаштовано поруччя.  Біля центрального входу для людей з особливими потребами встановлено кнопку виклику. Залишилися окремі штрихи, і  заклад набуде ошатного естетичного вигляду.

Поспілкувавшись з працівниками бібліотеки та читачами,  Тетяна Неділько обговорила й питання оновлення бібліотечного фонду. Також запропонувала провести до свят української державності районний конкурс  «Зірки читання», де буде визначено найстаршого та наймолодшого читачів.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації