Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Шановні правоохоронці!

04 липня 2018

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а головне - надання допомоги тому, хто її потребує.

Та час ставить все нові вимоги. У процесі реформування української поліції змінилася не тільки назва правоохоронного органу, а й основний принцип діяльності – служити та захищати - набув нового змісту.

Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними. Особливі слова вдячності адресую нашим захисникам, з вдячністю згадую тих, хто вступив у небезпечну  боротьбу зі злочинністю та сепаратизмом у зоні АТО. Щиро дякую вам усім за нелегку працю.

Щиро вітаючи  вас із професійним святом, бажаю успіхів у професійній діяльності, зокрема, подальшій боротьбі зі злочинністю, нових досягнень. Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії благополуччя,  злагоди і звичайно мирного неба над Україною.