Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

На Бахмаччині відзначили День національної поліції України

04 липня 2018

4 липня відбулись заходи з нагоди Дня Національної поліції України в приміщенні Бахмацького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області.

Представників поліції вітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Анатолій Бондар, Бахмацький міський голова Павло Шимко, начальник Бахмацького міжрайонного відділення УСБУ в Чернігівській області Сергій Павлунько та начальник Бахмацького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Юрій Жула та ветерани.

 - Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а головне - надання допомоги тому, хто її потребує. Та час ставить все нові вимоги. У процесі реформування української поліції змінилася не тільки назва правоохоронного органу, а й основний принцип діяльності – служити та захищати - набув нового змісту. Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними. Особливі слова вдячності адресую нашим захисникам, з вдячністю згадую тих, хто вступив у небезпечну  боротьбу зі злочинністю та сепаратизмом у зоні АТО. Щиро дякую вам усім за нелегку працю, - привітала з професійним святом очільниця району та побажала успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії благополуччя,  злагоди і звичайно мирного неба над Україною.

За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України оголошено Подяку голови районної державної адміністрації та голови районної ради:

- Юрію Кунденку, оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області, старшому лейтенанту  поліції,

- Віталію Коваленку, оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області, капітану  поліції,

- Денису Проценку, слідчому слідчого відділення Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області, старшому лейтенанту поліції,

- Ярославу Васечку, інспектору сектору реагування патрульної поліції № 1 Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області, старшому лейтенанту поліції.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації