Бахмацька РДА
Анонси
 


 


Назад

Вирішується питання щодо придбання житла учаснику АТО

5 липня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела нараду щодо придбання житла воїну АТО. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, секретар Бахмацької міської ради Ірина Левченко, представник Бахмацького районного осередку УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Едуард Левчановський, а також запрошений учасник бойових дій.

На засіданні вирішувалося питання придбання житла за Програмою соціального захисту ветеранів та діяльності ветеранських організацій району на 2018 рік для військовослужбовця, який брав безпосередню участь у антитерористичній операції та перебуває на квартирному обліку й потребує поліпшення житлових умов.

Очільниця району зауважила, що придбання квартир відбуватиметься відповідно до процедур, передбачених правовими нормами. З тих пропозицій, що надійшли, можна обрати оптимальні варіанти квартир у новобудові міста Бахмач.

У ході наради учаснику АТО було запропоновано переглянути варіанти житла в новобудові райцентру, яке відповідає необхідним вимогам. Зокрема, дано час на роздуми щодо обрання такого, яке б задовольнило потреби військовослужбовця.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації

Назад09 Липня 2018 16:31
26 Червня 2018 12:15
13 Червня 2018 10:19
11 Червня 2018 16:00
06 Червня 2018 14:05

Яку другу іноземну мову ви б вибрали при навчанні в школі?