Бахмацька РДА
Анонси
 


 


Назад

Багаті на дітей

Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Святкування цього дня має щорічний характер і символічно встановлено   на 8 липня – день Петра і Февронії, покровителів сім'ї та шлюбу. Без перебільшення, родина – для кожного надзвичайно важлива. Саме рідні завжди підтримають у важку хвилину та порадіють успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких. Тож родину необхідно плекати й берегти.

6 липня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько  відвідала багатодітну родину Ковтунів Олени Володимирівни та Миколи Володимировича, які проживають у с. Фастівці. Господиня дому розповіла про життя великої родини, побут та особливості виховання 8 дітей.

Однією дружною сім’єю родина Ковтунів проживає у власному будинку. Подружжя виховує дітей належним чином, забезпечуючи всім необхідним для їх розвитку, навчання та відпочинку. Спостерігається теплота та щирість у стосунках між дітьми, повага до інтересів та запитів кожного, завжди спільно вирішуються всі проблемні ситуації.

- Ваша родина  - гарний приклад української сім’ї, в якій панує любов та взаємодопомога. З давніх-давен для нашого народу  основним пріоритетом були саме родинні цінності. Сім'я – це підтримка та опора, це надія на завтрашній день, це оберіг та фортеця від всього негативного, - зазначила Тетяна Неділько.

Цього ж дня очільниця району навідала й родину Ткач з с. Городище, в якій виховується 10 дітей.

 Тетяна Неділько привітала багатодітні родини зі святом та  вручила  продуктові набори й іграшки. До привітань долучилися Фастовецький сільський голова Інна Карпенко та староста с. Городище Валентина Тишенко.

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації

Назад09 Липня 2018 16:31
26 Червня 2018 12:15
13 Червня 2018 10:19
11 Червня 2018 16:00
06 Червня 2018 14:05

Яку другу іноземну мову ви б вибрали при навчанні в школі?